PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły opiniotwórcze/pseudoreklamy czy jak to nazwać ?



Meblesam
21-03-2013, 21:06
Mam takie pytanie.

Mając stronę WWW niekomercyjną i chcąc pisać tematy o narzędziach np z firmy topex, bosch itd. to co można, a czego nie? Znaczy pisać można wszystko, dobre i złe opinie używając do tego nazwy np TOPEX ? Logo firmy też można wstawiać, czy już nie? Albo wklejać do tematu, zdjęcie narzędzia, które ma na sobie widoczną naklejkę z logiem?
Prosił bym o odpowiedź i jak by ktoś znał jakieś forum na którym mógłbym sie dowiedzieć więcej rzeczy ?

Pozdrawiam.

moje
21-03-2013, 22:20
Są fora internetowe, na których można uzyskać darmową pomoc prawa w nie skomplikowanych sprawach. Pewnie Ci pomogą.

moniczka29
25-03-2013, 17:14
np. forum - forumprawne.org

dzikiwaz
27-03-2013, 11:15
Tylko musisz uważać na ludzi którzy wprowadzą Cię w błąd. Lepiej przyjąć opinie kilku ludzi bo wszędzie znajdzie się jakiś "Gimbus" który myśli że wszystko wie, a tak na prawdę robi pod górkę innym.

almooj
03-04-2013, 00:53
Na forum prawnym dużo się nie dowiesz. Lepiej zapłacić parę zł za poradę online od prawdziwego prawnika a to naprawdę nie kosztuje dużo.

Meblesam
03-04-2013, 15:06
Nie zarabiam = nie płacę.
Choć i tak już zapłaciłem, a nie mówiąc ile pracy i nauki wykonałem i nie mówiąc że nic nie zarobiłem.

almooj
04-04-2013, 23:56
Look: http://www.google.pl/search?&q=darmowy+prawnik+online

ugly kid joe
05-04-2013, 00:39
przecież nikt nic ci nie zrobi jak wejdziesz sobie na stronę producenta, tam do działu prasowego, potem multimediów i wybierzesz jakiejś marnej jakości sprzęt po czym zrównasz go z ziemią. weź w dużej rozdzieczości fotkę, żeby widać było nazwę i jedź sobie po tym topexie do woli, skoro potrafisz poprzeć fakty, stanem faktycznym.

wiesz, pisanie dla pisania ... tylko, żeby sobie ulżyć bez wsparcia faktem - też pewnie ma sens, bo wywołuje niezdrowe relacje producent - klient, co nie jest najlepszym rozwiązaniem dla tego pierwszego i determinuje [ albo i nie ] do ulepszania tego, co tam oferuje, ale w czytaniu nie jest to ciekawą lekturą. jest tego po prostu pełno.

no kto ci zabroni ?

Meblesam
06-04-2013, 12:57
zdążyłem juz poznać to prawo. I piszę co chcę. No a co do zdjęc to już muszę mieć swojego autorstwa, bądź nie swoje ale ze zgodą autora.