PDA

Zobacz pełną wersję : jak powiekszyć okienko ze zdjęciem w phoca gallery



stonoga
21-03-2013, 21:33
Witam. Nie mogę znaleźć nigdzie opcji, która by pozwalała na wyświetlanie zdjęć większych, niz domyślne 642 x 445 px. Wydaje mi się, że to raczej podstawowa opcja, tymczasem próbuję ustawić juz od dłuższego czasu i nic się nie zmienia. Czyżby tej opcji nie było i wszystko jest ustawione tylko na takie wyświetlanie?

TLo
22-03-2013, 08:03
Komponenty -> Phoca Gallery -> Preferencje -> Ustawienia przełącznika obrazów (podaję dla J 1.5 - PhG 2.8.1)

stonoga
22-03-2013, 21:41
Ale ja nie chce mieć obrazu w treści, tylko w shadowbox, co jest wyświetlany w javascripcie.
Z tego co widzę, to chyba nie ma tej opcji, trzeba zmienić na jakąś inną galerię. Sto jakiś pierdółek w opcjach dali, a najważniejszego im się nie chciało zrobić, wg mnie ta galeria daje ciała i tyle.

zwiastun
22-03-2013, 21:45
@Stonoga: takie komentarze zamieszczaj na forum projektu, jeśli chcesz cokolwiek osiągnąć, tutaj są nie na miejscu i mogą się spotkać ze zrozumiałymi reakcjami typu: "Nie pasuje Ci, napisz sobie sam lepsze rozwiązanie". Jedna z najlepszych galerii do Joomla!, a Ty sobie uprawiasz krytykanctwo poza uszami autorów, na dodatek na dziecinnym poziomie.

stonoga
22-03-2013, 22:25
Wyrażam tylko własne zdanie. Napisałem "wg mnie" = według mnie, jeśli nie wiesz. Mam prawo do własnego zdania, a także piszę dla innych osób, które kiedyś pewnie też będą po całym necie szukać z powodu tego samego problemu co mam ja, żeby wiedzieli, że tej opcji nie ma i lepiej poszukać innej galerii. A jeśli wg Ciebie ta galeria jest taka wspaniała, to OK, ja mam natomiast inne zdanie, a nikogo nie obrażam, więc nie bardzo rozumiem o co się czepiasz. Chcesz mieć same jednomyślne opinie na forum i same pełne zachwytu, a inne zdanie to już be, bo sie różni od Twojego? bo nie bardzo rozumiem co takiego złego niby napisałem w swoim poście. Pozdrawiam w kazdym razie.

zwiastun
22-03-2013, 23:53
Po pierwsze, napisałem Ci wyraźnie, że Twoja krytyka jest nie na miejscu - to nie jest forum Phoca Gallery, tylko użytkowników Joomla!, a założony przez Ciebie wątek dotyczy wielkości okna ze zdjęciem, a nie oceny walorów galerii Phoca.
Po drugie, jeśli chcesz doradzać innym użytkownikom, to najpierw poznaj komponent na tyle, żebyś nie wprowadzał innych w błąd i nie czynił bezpodstawnych zarzutów, na dodatek językiem na poziomie przekupki:


Sto jakiś pierdółek w opcjach dali, a najważniejszego im się nie chciało zrobić

Komponent umożliwia wyświetlanie obrazów takiej wielkości, jaka zostanie ustawiona w jego konfiguracji.
Jeśli czegoś się komuś nie chciało, to Tobie doczytać uważnie (i przetestować) opcji komponentu.

TLo
23-03-2013, 12:12
Ale ja nie chce mieć obrazu w treści, tylko w shadowbox, co jest wyświetlany w javascripcie.
Z tego co widzę, to chyba nie ma tej opcji, trzeba zmienić na jakąś inną galerię. Sto jakiś pierdółek w opcjach dali, a najważniejszego im się nie chciało zrobić, wg mnie ta galeria daje ciała i tyle.

Komponenty -> Phoca Gallery -> Preferencje -> Ustawienia widoku szczegółowego -> Okno szczegółów -> Shadowbox (podaję dla J 1.5 - PhG 2.8.1)

I zasada generalna - więcej czytać, mniej pisać!