PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie użytkowników do innego portalu ?



webdj.pl
26-01-2007, 17:10
Witam serdecznie.

Mam poważny problem, a mianowicie:
Mam u siebie w portalu zarejestrowanych użytkowników, no i robię kopie USERS w bazie mySQL wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Gdy chcem włożyć użytkowników do innego portalu, udaje mi się to, zapytania do bazy są wczytane Poprawnie, lecz mam pewien problem. A mianowicie: po wczytaniu bazy użytkowników do bazy mysql, zapytanie zostaje dodane poprawnie, lecz w portalu w zakładce "konta użytkowników" nie widać (nie pokazuje się) zarejestrowanych użytkowników.

Co zrobić aby po wczytaniu do bazy mysql, tabeli z zarejestrowanymi użytkownikami, w panelu administracyjnym pokazywało mi wszystkich zarejestrowanych użytkowników? - Proszę o pomoc.

A jako druga sprawa to również chodzi o użytkowników oraz przeniesienie ich do innej bazy mysql, lecz teraz chcem przenieść z Joomla 1.0.11 do Joomla Power Edition 1.0.11c. / Tam są chyba troszke inne ustawienia i mam pytanie czy wie ktoś jak poprzenosić również tam użytwkoników ?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za udziele informacji na przynajmniej jedno z moich pytań. / DZIĘKUJĘ