PDA

Zobacz pełną wersję : Popup Contact form



ddarexx
23-03-2013, 14:11
Witam. Jestem początkujący wiec wyrozumiałosc bedzie wskazana. Szukam dodatku kompatybilnego z joomla 2.5 który przy PIERWSZYM wejsciu na stronkę będzie wyświetlał okienko popup z informacją ze aby kontynuować przeglądanie należy podac adres mailowy i imię. I NIE BEDZIE UMOŻLIWIAŁ KONTYNUOWANIA PRZEGLĄDANIA JESLI SIĘ NIE PODA.
Przeglądałem różne dodatki jednak nie natrafiłem na tą ostatnią funkcję. Będę wdzięczny za pomoc.

Haberek
29-04-2014, 09:31
Wiem, ze temat jest stary, ale mam dokladnie ten sam problem.
Od kilku dni usiluje wymyslec rozwiazanie tego problemu kombinujac z roznymi popup'ami i problem jest w zasadzie taki, ze jesli w popupie zlikwiduje sie mozliwosc zamkniecia okna (wylaczy przycisk Zamknij) to np gdy mamy w popupie sondaz, albo cokolwiek co wymaga interakcji, to po akcji uzytkownika (np wypelnieniu sondazu) nic sie nie dzieje :(. Okno samo sie nie zamknie np po kliknieciu "Send" ...

Czy ktos bardziej doswiadoczyny moglby podzielic sie rozwiazaniem problemu lub chociaz naprowadzic na jego rozwiazanie?

Pozdrawiam

marian_mk
29-04-2014, 10:14
zainteresuj sie modułem mod_jdialog - nie jest to w pełni to , ale po przeróbkach może spełni Twoje oczekiwania

Haberek
29-04-2014, 12:06
dzieki za info :)
zaraz sie za to biore :)