PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem z edycją artykułu z poziomu witryny - prosze o pomoc



Jurek_W
25-03-2013, 10:23
Witam !
Może mi ktoś pomoże, mam taki problem, stworzyłem stronę w joomala wersja 1.5.23, wybrałem szablon i wszystko śmiga do momentu, gdy chcę edytować artykuł z poziomu, witryny. Jeśli zaloguje się z poziomu witryny jako np autor, redaktor, czy wydawca mam możliwość edycji artykułu, ale jest błąd - nie mogę wpisać tytułu artykułu - nie wyświetla mi się pole z możliwością wpisu tytułu. Podmieniłem szablon na innym (troszkę strona się posypała, ale była możliwość wpisania tytułu) dlatego tak myślę, że to jakiś błąd w szablonie. Czy ktoś może mi POMÓC, jak mam poprawić szablon aby usunąć tą wadę.
z pozdrowieniem
Jurek

zwiastun
25-03-2013, 10:29
Twoje pytanie brzmi: Coś mi się gdzieś dzieje źle, jak mam to poprawić.
Zmienić szablon na taki, który nie powoduje błędu.

zeki
27-03-2013, 17:15
Panie na początek weź sobie szablon dostępny w instalce i zobacz co i jak. Jak będzie dobrze na domyślnym to porada wyżej. Jak będzie źle to napisz tutaj.

Jurek_W
02-04-2013, 10:00
Dzięki z pomoc i podpowiedzi. Korzystałem z szablonu ze strony http://www.templatki.com niejakiego autora Lonex, podmieniłem szablon na inny tego autora i to samo, zmieniłem szablon na jeszcze inny (innego autora) i problem zanikł. Temat można zamknąć.
Pozdrawiam