PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z pisaniem artykułów/edytorem tekstu



displayname
25-03-2013, 23:26
Witam, mam taki o to problem jak na załączonym poniżej obrazku:

6474

Otóż w edytorze tekstu jak piszę i tekst dochodzi do końca pola edytora to zamiast przechodzić z tekstem do dołu po prostu pojawia się suwak i idzie tak w nieskończoność. Co może byc nie tak ? Dodam, że wcześniej było wszystko ok nic nie modyfikowałem itp a stało się tak po wpisaniu około 3 artykułów a raczej przekopiowaniu takich dosyć dłuższych. Da się to przywrócić do wcześniejszego stanu w zasadzie takiego jaki powinien być ?

Proszę o pomoc.

Bazyl
25-03-2013, 23:48
Hej,

Widziałeś kiedyś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki wyraz?

displayname
25-03-2013, 23:51
Heeeeeeej nie chodzi o to ale jak piszę coś długiego na stronkę to zamiast czaić okiem kiedy nacisnąć enter żeby nie pojawił się suwak edytor sam mógłby przejść do poniższej linii zamiast pokazywać suwak zresztą tak było wcześniej że sam przechodził dlatego nie wiem co się stało. Np. w tym edytorze, w którym piszemy tutaj na forum dochodzimy do końca wolnego pola i kursor spada na du piszemy dalej a nie pojawia się żaden suwak.

Bazyl
25-03-2013, 23:58
tak było wcześniej
A co w tym czasie zrobiłeś?
Zupełnie nie mam pomysłu...

displayname
26-03-2013, 07:44
A co w tym czasie zrobiłeś?


a stało się tak po wpisaniu około 3 artykułów a raczej przekopiowaniu takich dosyć dłuższych.

wydaje się mi, że to przez to