PDA

Zobacz pełną wersję : Pusta strona główna



WhitePatriot
28-03-2013, 11:17
Witam!

Chciałbym dodać na stronę gówną kilka modułów rozmieszczonych na różnych pozycjach. Problem w tym, że zawsze należy wybrać Typ pozycji Menu, który kompletnie mi nie spasuje na główną..
Prowizorycznym rozwiązaniem okazuje się wybranie typu "Artykuły -> Pojedyczny Artykuł" i wskazanie nazwy pustego artykułu. Jednak w takim wypadku strona staje się troszeczkę bardziej rozciągnięta w pionie (o jedną linijkę)..

Reasumując - czy jest opcja dodania na stronę główną odpowiednich modułów z pominięciem wyświetlania artykułów, czy innych tego typu rzeczy? Jeden pusty artykuł NIBY rozwiązuje problem, ale może macie lepszy pomysł?

Gall Anonim
28-03-2013, 12:59
- zrobić element menu typu przegląd artykułów wyróżnionych na startowej i wszystkie pola struktury ilości (głównych, kolumn, w kolumnach, linków) ustawić na 0
- zrobić element menu typu przegląd artykułów w kategorii, ustawić dowolną kategorię i wszystkie pola struktury ilości (głównych, kolumn, w kolumnach, linków) ustawić na 0
- zainstalować rozszerzenie - blank component i ustawić jako domyślny elemnt menu startowy
- zrobić kopię szablonu i usunąć pole content/component ze struktury, a następnie podpiąć tą kopię szablonu tylko do strony startowej
I to by byłoo na tyle w tej chwili co mi przyszło do głowy.
Pzdr

WhitePatriot
28-03-2013, 16:48
Blank Component - o takie coś mi chodziło ;)