PDA

Zobacz pełną wersję : Różne wersje językowe Joomla - Przekierowania en/pl



amstrad
28-03-2013, 14:24
Witam,

mam kłopot z pewnym serwisem, ponieważ moja znajomość Joomli jest słaba i ogranicza się do wersji 1.5
Problem dotyczy strony w wersji 2.5.7, która ma wgraną obsługę języka angielskiego i polskiego.
Tzn. domena ma takie podstrony www.domena.pl/pl/, www.domena.pl/en/
Jak mogę wyłączyć obsługę języków ? chce się pozbyć przekierowań domeny głównej na podstronę /pl/ itp
Chcę mieć tylko serwis po polsku, działający tylko na domenie głównej, bez żadnych językówych dodatków.

Będę wdzięczny za pomoc!

zwiastun
28-03-2013, 14:46
Wyłącz dodatek systemowy Filtr języków. Wyłącz także moduł Przełącznik języka. To powinno wystarczyć.
Przejrzyj też polskie menu, czy masz tam wszystkie pozycje. Sprawdź, czy wszystkie pozycje są przypisane do wszystkich języków. Jeśli są przypisane do języka polskiego - zmień przypisanie. I ewentualnie wyłącz domyślne menu dla języka angielskiego i polskiego.

amstrad
28-03-2013, 16:09
Po wyłączeniu dodatku systemowego Filtr języków wykrzacza się strona. Komunikat:404 - Nie znaleziono komponentu
Joomla! nie może zlokalizować wskazanego zasobu.

zwiastun
28-03-2013, 16:22
Wniosek: samo wyłączenie nie wystarczy - napisałem jeszcze o kilku innych kwestiach związanych z przestawieniem witryny z wielojęzycznej na jednojęzyczną.

Gall Anonim
28-03-2013, 16:30
@amstrad - Jak sygnalizował Zwiastun - zmień przypisania elementów z języka polskiego na - wszystkie i odznacz domyślną dla języka polskiego, zmień język na - wszystkie i oznacz jako domyślną witryny.
Z innymi elementami musisz zrobić to samo - czyli zmienić deklarację języka z polskiego na wszystkie.
Pzdr