PDA

Zobacz pełną wersję : Page Scroll



Lebodziak
28-03-2013, 15:32
Witajcie,

Mam za zadanie wykonać wyświetlanie się podstron w moim serwisie od danego miejsca (wysokość od góry w px). Otóż, znalazłem taką oto bardzo przydatną funkcję:

<body onLoad="window.scroll(x, y)">

Tylko problem tkwi w tym, że działa on na KAŻDEJ stronie, zaś ja bym chciał żeby działał na wszystkich z wyłączeniem Strony Głównej mojego serwisu. Wiem, że najlepiej byłoby umieścić to na każdej podstronie serwisu ale przecież w Joomla! 2.5.8 nie ma takiej możliwości (chyba, że taka istnieje?) Zapewnie jest to banał, choć nie wiem jak to zrobić.

Pomożecie? :)

Gall Anonim
28-03-2013, 16:34
To zrób kopię szablonu i dodaj wpis w kopii po czym przypisz szablon tylko do strony startowej a pierwotny pozostaw jako domyślny dla całości.
Pzdr

Lebodziak
29-03-2013, 09:28
Wielkie dzięki - działa jak należy!

Z tym, że dodany przeze mnie AdsManager jest również wyłączony z tej funkcji. Czy Ty wiesz gdzie jest plik, który odpowiada za szkielet adsmanagera? żebym mógł wklepać ten kod, bo inaczej to mi nie działa.

Lebodziak
22-04-2013, 13:19
Bez odpowiedzi....

Gall Anonim
22-04-2013, 19:43
Nie wiem z pamięci i nie chce mi się nawet szukać, najprostszym rozwiązaniem jest chociażby rozpakowanie AdsManager'a na dysku lokalnym i przeszukaniu go pod chociażby kontem specyficznych class odnoszących się do AdsManager'a - Dane do szukania uzyskujesz za pomocą FireBug'a a szukasz chociażby za pomocą Total Commander'a i komendy alt+f7. Znajdziesz bez problemów.
Pzdr