PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Remositorynenewest - wyświetalnie na stronie głównej



enek
27-01-2007, 15:39
Witam,
od dłuższego czasu mam problem dotyczący modułu Remositorynenewest pokazującego ostatnio dodane pliki. Chodzi mianowicie o to, że moduł nie wyświetla się na stronie głównej, jeśli w ustawieniach dodawanych plików zaznaczona jest możliwość dodawania i pobierania plików wyłącznie przez osoby zarejestrowane.
W przypadku gdy pliki są dostępne dla wszystkich, moduł działa prawidłowo.
Czy da się to w miarę łatwo przerobić?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

PS1 Mam taki moduł Remositorynewest (http://www.jokris.info/index.php?option=com_remository&Itemid=28&func=download&id=35&chk=c12f61d401e8a6be75769919ef299aef)
PS opcja konfiguracji - Pokaż linki niezalogowanym - też nic nie daje

enek
27-01-2007, 19:36
_____________
Problem już rozwiązany
...nie wiem czy to najlepsza metoda. Mi wystarcza:)

W pliku remository.utilities.php, znajdującym się w komponencie REMOSITORY należy
odnaleźć linię


if (strlen($grouplist)) $sql .= " AND ((f.registered & 2) OR ((f.userupload & 2) AND f.groupid IN ($grouplist)))"; else $sql .= " AND (f.registered &)"i zakomentować wyrażenie:
else $sql .= " AND (f.registered &)"w taki o to sposób:


if (strlen($grouplist)) $sql .= " AND ((f.registered & 2) OR ((f.userupload & 2) AND f.groupid IN ($grouplist)))";
//else $sql .= " AND (f.registered &)"pozdrawiam

Doc
02-08-2007, 01:14
_____________
Problem już rozwiązany
...nie wiem czy to najlepsza metoda. Mi wystarcza:)

W pliku remository.utilities.php, znajdującym się w komponencie REMOSITORY należy
odnaleźć linię

i zakomentować wyrażenie: w taki o to sposób:

f (strlen($grouplist)) $sql .= " AND ((f.registered & 2) OR ((f.userupload & 2) AND f.groupid IN ($grouplist)))";
//else $sql .= " AND (f.registered &)"

pozdrawiam

Długo walczyłem z tym problemem bez rezultatu, aż do momentu przeszukania tego forum.

Zakomentowanie pomogło, u mnie również moduły te zaczęły się wyświetlać na wszystkich podstronach mimo dostępu do remository tylko zalogowanym.
Moduły pobrałem u Jorkisa. Szkoda, że nie zechciał zwrócić na to uwagę wystawiając je. Na forum Jorkis też nei udało mi się uzyskac odpowiedzi czy pomocy.

Dziękuję za pomoc i za to, że zechciałeś mimo uporania się dopisać jak to zrobić.

pozdrawiam.
Doc
www.centrum.audi80.pl

enek
02-08-2007, 19:26
Dziękuję za pomoc i za to, że zechciałeś mimo uporania się dopisać jak to zrobić.
Cała przyjemność po mojej stronie:)

pozdrawiam