PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana pozycji separatora.



clubbeats.pl
31-03-2013, 18:29
Witam wszystkich użytkowników tego forum i bardzo proszę o pomoc. Mój problem wygląda tak:
6504
A teraz go opiszę. Chodzi o pozycję separatorów i plugin Kunena Discuss. Po dodaniu separatorów do blogu artykułów zauważyłem, że pozycja Komentarze znajduje się za linią separatora. W jaki sposób mogę to zmienić? Jaki plik mam wziąć na warsztat i w jaki sposób go zmodyfikować?

Bazyl
31-03-2013, 18:34
Witaj,

Do obróbki zdjęć stosuje się programy typu Gimp i inne fotoszopy.
W Joomla! trzeba podać adres strony...

clubbeats.pl
31-03-2013, 18:45
Chyba trochę nie na temat odpowiedź :D a może ja źle sformułowałem poprzednią wypowiedź. Przetłumaczę na chłopski rozum :D Chcę, zeby "Komentarze (0)" było nad tą kreską, bo tyczy się tego artykułu wyżej. A kreska jest celowa, taki najprostszy separator między artykułami.

Bazyl
31-03-2013, 18:54
Nie zrozumiałeś, że trzeba podać adres strony?!


Po dodaniu separatorów do blogu artykułów zauważyłem

Bo tylko Ty wiesz, co zrobiłeś...

clubbeats.pl
31-03-2013, 19:02
www.clubbeats.pl

Problem był przedstawiony na zdjęciu w pierwszym poście, więc myślałem, że podawanie linku nie jest wymagane w takim wypadku :)

benek1234
31-03-2013, 22:47
Jak ktoś może coś sprawdzić jeśli tego nie widzi,nie może zbadać tego firebug-em ani kodem źródłowym ? nie wiadomo czy to wina css czy wsadziłeś to do div. poniżej.

Chcesz, aby "Komentarze (0)" było nad tą kreską, więc daj nad kreską :D

clubbeats.pl
01-04-2013, 13:42
Widzę, że żeby uzyskać tu odpowiedź trzeba się namęczyć. Tak więc.. W jaki sposób mam to zrobić? Studiowanie firebugiem nie przynosi u mnie większych efektów. Jest tu jakaś normalna osoba, która pomoże początkującemu?

zwiastun
01-04-2013, 13:50
To już kolejny Twój post, w którym naruszasz zasady dobrego zachowania.
Jesteś na forum społeczności, a nie płatnym supporcie. Na dodatek są święta.
Skutek Twoich niemiłych wypowiedzi może być tylko jeden: nikt Ci nie odpowie.

shadow21
01-04-2013, 14:14
Clubbeats podpowiem tylko ,że chodzi o nadpisywanie "com_content" (override)