PDA

Zobacz pełną wersję : dziwne zachowanie dodatku INFO-CIACHO Joomla 2.5.9



raven81
02-04-2013, 12:59
Zainstalowałem dodatek INFO-CIACHO na Joomli 2.5.9 Na początku nie zwróciłem na to uwagi bo wszystko chodził dobrze. Po jakimś czasie jak wszedłem na stronę to zauważyłem, że informacja o ciasteczkach się nie wyświetla. Gdy kliknę na dowolną podstronę to wtedy info się pokazuję. Jeżeli powrócę z powrotem na główną to raz jest już dobrze a innym razem nadal się nie wyświetla info-ciacho. Siedzę nad tym już 3 dzień i nadal nie wiem co jest nie tak. Mozę już ktoś się spotkał z czymś takim?

Jola
02-04-2013, 19:10
To, że po wejściu na stronę nie pojawia się informacja - dopiero po odświeżeniu lub przejściu na podstronę - wynika z sugerowanej przez Forumowiczów modyfikacji, która działa tak:
sprawdź czy zapisane są jakieś ciaseczka - jeśli tak wyświetl informację,
jeśli nie (co się dzieje przy ustawionej blokadzie przeglądarki lub pierwszym wejściu na stronę) nie pokazuj nic.
Nie ma ciasteczek = nie ma informacji
Są ciasteczka = jest informacja

raven81
02-04-2013, 20:05
Dzięki za wytłumaczenie jak to działa. Czy jest możliwe przerobić ten skrypt tak żeby pokazywał cały czas informację o krakersach aż do czasu jak ktoś nie naciśnie przycisku "zamknij"?

Jola
02-04-2013, 20:12
plik plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php usuń lub zakomentuj linię 82:

if(!count($_COOKIE)) $styl_ukryj = 'style="display:none;"';

raven81
02-04-2013, 22:50
Drążymy temat dalej. Po usunięciu linii teraz pojawia się komunikat tak jak trzeba. I by było wszystko w porządku tylko, że jak nacisnę przycisk zamknij to na innych podstronach nadal info o krakersach mi wyskakuje. Dopiero po kliknięciu na kilka podstron komunikat znika ale zaraz na innych znowu się pojawia i tak w kółko. Normalnie szok :zagubiony:

Jola
02-04-2013, 23:30
Wygląda na to, że masz zainstalowane coś, co usuwa ciasteczka. Podaj adres strony.

Wojb
03-04-2013, 02:15
Witam
Miałem identyczny problem z brakiem komunikatu po otwarciu strony, po zastosowaniu powyższej modyfikacji (na razie na sześciu stronach), wszystko jest ok, zaznaczam, że strony są na rożnych serwerach i w rożnych wersjach (1.5 oraz 2.5).
Komunikat musi pojawić się od razu po wejściu na stronę, wynika to z interpretacji nowego prawa, ale to już inna historia.
Pozdrawiam

raven81
03-04-2013, 14:24
Jola dziękuję za dotychczasową pomoc. Z braku czasu byłem zmuszony zainstalować inny darmowy dodatek informujący o krakersach, który na razie działa. Jak wygospodaruję więcej czasu to przyjrzę się problemowi bliżej, bo może rzeczywiście jakiś dodatek mi tu niepotrzebnie miesza. Za okazaną teraz i w przeszłości pomoc chciałbym podrzucić Wam chociaż symboliczną darowiznę. Gdzie znajdę jakieś namiary?

zwiastun
03-04-2013, 18:44
http://fundacja.joomla.pl/wydarzenia/w-fundacji/96-info-ciacho-wsparcie-od-nas-wsparcie-dla-nas
I w pozostałych informacjach o Info-Ciachach

Bielack
05-04-2013, 01:44
plik plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php usuń lub zakomentuj linię 82:

if(!count($_COOKIE)) $styl_ukryj = 'style="display:none;"';
Piękne dzięki za ten tips! W dwóch przypadkach na trzy Joomle 1.5 miałem taki problem i ta poprawka go rozwiązała.

pietasz
14-04-2013, 10:43
Panowie a podowiedzcie mi czemu u mnie nie wyświetla się zadna informacja o ciasteczkach, jeśli zainstalowałem ten dodatek pod joomla 1.5? www.chadex.pl
i jak mam rozumieć to:
http://webcookies.info/cookies/www.chadex.pl/8346/ (http://www.chadex.pl)

zwiastun
14-04-2013, 16:14
Zainstalowałeś. A włączyłeś? Skonfigurowałeś?
Skaner znalazł dwa ciasteczka - czego nie rozumiesz?

pietasz
14-04-2013, 17:39
Tak, zgadza się nie był włączony :) przepraszam, chodz patrzyłem czy jest włączony i wydawało mi się, że był :) już działa :)

pakarob
15-04-2013, 09:36
Witam
podepnę się pod temat.
Dodatek nie wyświetla zawartości pliku "czytaj więcej" na każdej podstronie, jeśli jesteśmy w innym miejscu niż strona główna nie odnajduje pliku
Proszę o pomoc.
przykład www.zwnszzp.olsztyn.pl aktualności

zwiastun
15-04-2013, 10:51
Widać komunikat na każdej ze stron.

pakarob
15-04-2013, 11:10
doprecyzuje jeśli jesteśmy w aktualnościach to teraz klikamy na "czytaj więcej" w dodatku i zamiast pokazać się artykuł jest http://zwnszzp.olsztyn.pl/aktualnosci?id=71

zwiastun
15-04-2013, 11:16
Rozumiem, w ciągu dnia Autorka zapewne coś poradzi na tę przypadlość

zwiastun
15-04-2013, 13:29
Proszę wpisać w konfiguracji dodatku ItemID pozycji menu: 0 (albo lepiej - sprawdzić, jakie ID ma startowa pozycja menu i podać tę pozycję.)
I sprawdzić efekt

pakarob
15-04-2013, 15:47
Niestety bez rezultatu
zauważyłem jedną prawidłowość wysypuje się dla Artykuły » Jedna kategoria artykułów - przegląd

Jola
15-04-2013, 16:12
Moje spostrzeżenia:
- artykuł o ciasteczkach umieścić w kategorii: uncategorized
- utworzyć pozycję menu (menu nie musi pojawiać się na stronie), wskazać na ten artykuł
- id artykułu i id menu (Itemid) wpisać do konfiguracji dodatku

Pozdrawiam

pakarob
15-04-2013, 17:03
Dziękuje, podane rozwiązanie działa

frantisz79
25-04-2013, 10:22
plik plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php usuń lub zakomentuj linię 82:

if(!count($_COOKIE)) $styl_ukryj = 'style="display:none;"';

@Jola, mam pytanie, w przypadku Joomla! 2.5.1 i najnowszej wersji info_ciacho (13.04) który element trzeb by usunąć, bo osiągnąć takie zachowanie jak @raven81 opisuje ?


Dzięki za wytłumaczenie jak to działa. Czy jest możliwe przerobić ten skrypt tak żeby pokazywał cały czas informację o krakersach aż do czasu jak ktoś nie naciśnie przycisku "zamknij"?

frantisz79
25-04-2013, 14:24
Przepraszam za blad, chodzi w wersje 2.5.10.

Jola
25-04-2013, 14:31
Witam,
w najnowszej wersji Info ciacho ten bład został wyeliminowany. Skrypt sprawdza czy strona zapisuje ciasteczka w przeglądarce już po załadowaniu się strony. Cytowanej linii kodu do usuniecia już nie ma. Nie trzeba nic poprawiać.

Jerry77
03-05-2013, 21:45
Witam, ja trochę odbiegnę od tematu poniewaz mam inny dylemat.
Nie potrafię sobie poradzić z usztywnieniem informacji o ciachach i buttonu tak żeby nie zwijało mi się to razem ze zmianą okna przeglądarki.
Zmieniłem pozycję, rozmiar i kolor w stylu #3 i jest ok, ale tylko na szerokim oknie. Jak minimalizuję to lata mi po całej stronie, a chciałbym mieć to na sztywno w linii prostej.

joomla 2.5.10
info ciacho 2.5 z 04.12.2013

adamview
17-09-2013, 20:38
Moje spostrzeżenia:
- artykuł o ciasteczkach umieścić w kategorii: uncategorized
- utworzyć pozycję menu (menu nie musi pojawiać się na stronie), wskazać na ten artykuł
- id artykułu i id menu (Itemid) wpisać do konfiguracji dodatku

Pozdrawiam

Joomla 2.5.14

Wszystko ustawione w module(czy konfiguracja w pliku php?) JA Elastica wymaga jeszcze innych modyfikacji ?
Znalazłem dwie odpowiedzi:

https://www.twentronix.com/support/cookie-confirm/ticket/243-problems-with-janex-template-joomlart

http://www.joomlart.com/forums/showthread.php?72589-EU-cookie-Directive ale skryptu/modułu już nie da się pobrać

Odnalazłem plik default, ale co do niego dodać z info_ciacho.php\info_ciacho.xml ?
/plugins/system/jat3/jat3/base-themes/default/page/default.php

Dodałem Analitycs dla pewności że są ciastka.


<?php/** * ------------------------------------------------------------------------ * JA T3v2 System Plugin for J25 & J31 * ------------------------------------------------------------------------ * Copyright (C) 2004-2011 J.O.O.M Solutions Co., Ltd. All Rights Reserved. * @license - GNU/GPL, http://www.gnu.org/licenses/gpl.html * Author: J.O.O.M Solutions Co., Ltd * Websites: http://www.joomlart.com - http://www.joomlancers.com * ------------------------------------------------------------------------ */// No direct accessdefined('_JEXEC') or die;?><!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"><html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="<?php echo $this->language; ?>" lang="<?php echo $this->language; ?>"><head> <?php //gen head base on theme info $this->showBlock ('head'); ?> <?php $blocks = T3Common::node_children($this->getBlocksXML ('head'), 'block'); foreach ($blocks as $block) : $this->showBlock ($block); endforeach; ?> <?php echo $this->showBlock ('css') ?>

**********
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

ga('create', kod');
ga('send', 'pageview');

</script></head><body id="bd" class="<?php if (!T3Common::mobile_device_detect()):?>bd<?php endif;?> <?php echo $this->getBodyClass();?>"><a name="Top" id="Top"></a><div id="ja-wrapper"> <?php $blks = &$this->getBlocksXML ('top'); $blocks = &T3Common::node_children($blks, 'block'); foreach ($blocks as $block) : $this->showBlock ($block); endforeach; ?> <!-- MAIN CONTAINER --> <div id="ja-container" class="wrap <?php echo $this->getColumnWidth('cls_w')?$this->getColumnWidth('cls_w'):'ja-mf'; ?>"> <?php $this->genBlockBegin ($this->getBlocksXML ('middle')) ?> <div id="ja-mainbody" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('mw') ?>%"> <!-- CONTENT --> <div id="ja-main" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('m') ?>%"> <div class="inner clearfix"> <?php echo $this->loadBlock ('message') ?> <?php //content-mass-top if($this->hasBlock('content-mass-top')) : $block = &$this->getBlockXML ('content-mass-top'); ?> <div id="ja-content-mass-top" class="ja-mass ja-mass-top clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> <div id="ja-contentwrap" class="clearfix <?php echo $this->getColumnWidth('cls_m'); ?>"> <div id="ja-content" class="column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('cw') ?>%"> <div id="ja-current-content" class="column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('c') ?>%"> <?php //content-top if($this->hasBlock('content-top')) : $block = &$this->getBlockXML ('content-top'); ?> <div id="ja-content-top" class="ja-content-top clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> <?php if (!$this->getParam ('hide_content_block', 0)): ?> <div id="ja-content-main" class="ja-content-main clearfix"> <?php echo $this->showBlock ('content') ?> </div> <?php endif ?> <?php //content-bottom if($this->hasBlock('content-bottom')) : $block = &$this->getBlockXML ('content-bottom'); ?> <div id="ja-content-bottom" class="ja-content-bottom clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> </div> <?php //inset1 if($this->hasBlock('inset1')) : $block = &$this->getBlockXML ('inset1'); ?> <div id="ja-inset1" class="ja-col column ja-inset1" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('i1') ?>%"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> </div> <?php //inset2 if($this->hasBlock('inset2')) : $block = &$this->getBlockXML ('inset2'); ?> <div id="ja-inset2" class="ja-col column ja-inset2" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('i2') ?>%"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> </div> <?php //content-mass-bottom if($this->hasBlock('content-mass-bottom')) : $block = &$this->getBlockXML ('content-mass-bottom'); ?> <div id="ja-content-mass-bottom" class="ja-mass ja-mass-bottom clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> </div> </div> <!-- //CONTENT --> <?php if (($l = $this->getColumnWidth('l'))): ?> <!-- LEFT COLUMN--> <div id="ja-left" class="column sidebar" style="width:<?php echo $l ?>%"> <?php //left-mass-top if($this->hasBlock('left-mass-top')) : $block = &$this->getBlockXML ('left-mass-top'); ?> <div id="ja-left-mass-top" class="ja-mass ja-mass-top clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> <?php $cls1 = $cls2 = ""; if ($this->hasBlock('left1') && $this->hasBlock('left2')) { $cls1 = "ja-left1"; $cls2 = "ja-left2"; } if ($this->hasBlock('left1') || $this->hasBlock('left2')): ?> <div class="ja-colswrap clearfix <?php echo $this->getColumnWidth('cls_l'); ?>"> <?php if ($this->hasBlock('left1')): $block = &$this->getBlockXML('left1'); ?> <div id="ja-left1" class="ja-col <?php echo $cls1;?> column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('l1')?>%"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif ?> <?php if ($this->hasBlock('left2')): $block = &$this->getBlockXML('left2'); ?> <div id="ja-left2" class="ja-col <?php echo $cls2;?> column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('l2')?>%"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif ?> </div> <?php endif ?> <?php //left-mass-bottom if($this->hasBlock('left-mass-bottom')) : $block = &$this->getBlockXML ('left-mass-bottom'); ?> <div id="ja-left-mass-bottom" class="ja-mass ja-mass-bottom clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> </div> <!-- //LEFT COLUMN--> <?php endif; ?> </div> <?php if (($r = $this->getColumnWidth('r'))): ?> <!-- RIGHT COLUMN--> <div id="ja-right" class="column sidebar" style="width:<?php echo $r ?>%"> <?php //left-mass-top if($this->hasBlock('right-mass-top')) : $block = &$this->getBlockXML ('right-mass-top'); ?> <div id="ja-right-mass-top" class="ja-mass ja-mass-top clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> <?php $cls1 = $cls2 = ""; if ($this->hasBlock('right1') && $this->hasBlock('right2')) { $cls1 = "ja-right1"; $cls2 = "ja-right2"; } if ($this->hasBlock('right1') || $this->hasBlock('right2')): ?> <div class="ja-colswrap clearfix <?php echo $this->getColumnWidth('cls_r'); ?>"> <?php if ($this->hasBlock('right1')): $block = &$this->getBlockXML('right1'); ?> <div id="ja-right1" class="ja-col <?php echo $cls1;?> column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('r1')?>%"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif ?> <?php if ($this->hasBlock('right2')): $block = &$this->getBlockXML('right2'); ?> <div id="ja-right2" class="ja-col <?php echo $cls2;?> column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('r2')?>%"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif ?> </div> <?php endif ?> <?php //right-mass-bottom if($this->hasBlock('right-mass-bottom')) : $block = &$this->getBlockXML ('right-mass-bottom'); ?> <div id="ja-right-mass-bottom" class="ja-mass ja-mass-bottom clearfix"> <?php $this->showBlock ($block); ?> </div> <?php endif; ?> </div> <!-- //RIGHT COLUMN--> <?php endif; ?> <?php $this->genBlockEnd ($this->getBlocksXML ('middle')) ?> </div> <?php //Add fix height for main area if (T3Common::node_attributes ($this->getBlocksXML ('middle'), 'fixheight')) { $this->showBlock ('fixheight'); } ?> <!-- //MAIN CONTAINER --> <?php $blks = &$this->getBlocksXML ('bottom'); $blocks = &T3Common::node_children($blks, 'block'); foreach ($blocks as $block) : //if (T3Common::getBrowserSortName() == 'ie' && T3Common::getBrowserMajorVersion() == 7) echo "<br class=\"clearfix\"/>"; $this->showBlock ($block); endforeach; ?></div><?php if ($this->isIE6()) : ?> <?php $this->showBlock('ie6/ie6warning') ?><?php endif; ?><?php $this->showBlock('debug') ?></body></html>

Aktualnie Widoczne jest tylko "INFO_CIACHO_INFO" (nie próbowałem innych wersji językowych) i znak zamknięcia, strona (http://www.lodz-polska.cba.pl) główna ale na zwykłej prostej stronie z informacją o ciastkach też pojawia się identyczny pasek tylko z większą czcionką.

Jola
17-09-2013, 23:44
Witam,
nie wiem jaki problem opisujesz, bo strasznie to zagmatwałeś.
Poczytaj ten (http://forum.joomla.pl/showthread.php?70319-info_ciacho-mnie-zamiast-tekstu-wyrzuca-INFO_CIACHO_INFO&highlight=INFO_CIACHO) wątek.

adamview
18-09-2013, 02:45
1. Myślałem że JA Elastica na to wpływa, więc nie.


2. Z pierwszej strony
$tresc = '<h4>Informacje o plikach cookie</h4><p>Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.<a href="index.php?option=com_content&view=article&id=88"> Czytaj więcej</a></p>';
Zapis w utf-8 Pojawiła się treść. brak Czytaj więcej



3.
INFO_CIACHO_INFO="<h4>Informacje o plikach cookie</h4><p>Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. <a href='index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id =__&amp;Itemid=___'>Czytaj więcej...</a></p>"


Artykuł 88 Menu 562
id=562(id do czego się odnosi?)&amp;Itemid=88(artykuł?) i ale na na odwrót również błąd, zamiast index.php?.. index.php/explore/all-responsive-layout/ciastka-cookies.html (też błąd)

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /virtual/lodz-polska.cba.pl/plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php on line 112


4. Powrót do domyślnych? (plik tego nie miał)


INFO_CIACHO_INFO="<h4>Informacje o plikach cookie</h4><p>Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. %s</p>"
Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /virtual/lodz-polska.cba.pl/plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php on line 110



Narazie pkt 2 zostawiłem, kilka miesięcy temu na innej stronie zrobiłem a tu mam problem.

Jola
18-09-2013, 03:27
Jeśli się grzebie w pliku - to trzeba najpierw zrobić kopię, lub nadpisać oryginalnym jak się napsuje.
Dlaczego Czytaj więcej się nie pojawia - było pisane o tym w wielu wątkach dotyczących info ciacho, ale powtórzę.
Warunkiem jest wpisanie id artykułu w konfiguracji dodatku (id), poprawnie jest również podać id menu (Itemid)

adamview
18-09-2013, 12:17
http://s13.postimg.org/rjfmv098z/menu.jpg (http://postimg.org/image/rjfmv098z/)

http://s21.postimg.org/42rb2jrdv/art.jpg (http://postimg.org/image/42rb2jrdv/)

http://s22.postimg.org/n3s0o12rx/dodatek.jpg (http://postimg.org/image/n3s0o12rx/)

i tylko

$tresc = "<h4>Informacje o plikach cookie</h4><p>Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. %s</p>"

Błąd

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /virtual/lodz-polska.cba.pl/plugins/system/info_ciacho/info_ciacho.php on line 112

Zainstalowałem Notepad ++

i linia 112 nie wskazuje na błąd w skierowaniu do artykułu


$dodatek = '<div id="'.$styl_id.'" class="panel_cookie">'
.'<div class="tresc">'.$tresc.'</div><input type="button" id="ukryj" value="'.JText::_('UKRYJ').'" onclick="info_cookie();"/>'
.'</div>';

Sprawdziłem trzy style i ustawienie góra/dół bez zmian.

Ale gdy wstawię kod z błędnym artykułem pojawia się wszystko, poprawię id na własny błąd

'<h4>Informacje o plikach cookie</h4><p>Opuść stronę jeżeli nie zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie<a href="index.php?option=com_content&view=article&id=1527"> Czytaj więcej</a></p>';

===================================
Teraz poprawiłem znów na id 88 działa :blink:, chyba gdy podam tylko id otworzy artykuł przez domyślny styl Elastica gdy dopisuje przez menu jest zgrzyt przez wybrany dla tej drugiej strony z informacją beez2 ? Ciekawe że na stronie opisującej (http://lodz-polska.cba.pl/index.php/explore/all-responsive-layout/ciastka-cookies.html) ciastka nie wyświetla się czytaj więcej, a z głównej poprawnie. (nie było widać z powodu 1024px, 1200px i + dobrze)

Czyli strona początkowa musi być w tym samym stylu co docelowa z informacją ? / Ustawiłem jeden styl ale to nie to.

Grany
03-03-2015, 10:11
Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem, ale mam też problem z dodatkiem info_ciacho. Do rzeczy wszystko działało do momentu aktualizacji do wersji 3.4. Poprzednia była 3.3.6.
W nowej wersji wyświetla się ładnie pasek na dole, lecz po kliknięciu czytaj więcej nie pokazuje się artykuł?! Kombinuję już na wszystkie sposoby nic nie pomaga.

wicher111
18-03-2016, 23:08
Mam to samo w wersji 3.4.8, kombinowałem z różnymi podpowiedziami ale odnośnik "Czytaj więcej" na stronie głównej wyrzuca błąd, na pozostałych stronach wyświetla prawidłowo.

Gall Anonim
18-03-2016, 23:20
Zacznijmy od pytania podstawowego:
Masz moduł czy dodatek.
Jakie jest źródło i czas pobrania rozszerzenia.

wicher111
18-03-2016, 23:23
dodatek, dzisiaj pobrany stąd: http://fundacja.joomla.pl/wydarzenia/w-fundacji/99-nowe-wersje-rozszerzen-info-ciacho
joomla z szablonem ja purity II

Jola
18-03-2016, 23:25
1. plik językowy został edytowany i zapisany w innym kodowaniu niż utf-8 (stąd krzaczki)
2. dodatek jest źle skonfigurowany (i proste adresy też nie do końca) - niewłaściwy link do artykułu
3. Najnowsza wersja Info ciacho - już w postaci modułu - jest do pobrania na stronie http://all4web.pro/ (link w mojej stopce) - dokładnie przeczytaj opis
:)

wicher111
18-03-2016, 23:58
krzaczki tak, ciągle kombinuję z tym pluginem
spróbuję z modułem

- - - Updated - - -

moduł działa perfekcyjnie, bardzo dziękuję