PDA

Zobacz pełną wersję : AcePolls - backend problem z Głosy



jurjuszi
03-04-2013, 11:32
Witam,

Na początek dzień dobry wszystkim :)

Mam taki problem, po stworzeniu ankiety dostępnej tylko dla zarejestrowanych użytkowników, chcę mieć możliwość podglądu, który użytkownik oddał głos na którą z dostępnych opcji. Na stronie dostwacy tego komponentu jest screenshot na którym to widać, ale niestety u mnie to nie działa. Po wybraniu Components -> Acepolls -> Votes i wybraniu sondy od razu przerzuca mnie do Sond (Polls), a powinno wyświetlić userów i opcje, które wybrali jak poniżej.
Używam Joomli 2.5 i komponentu do Joomli 2.5, który zainstalował się bez błędów i działa prawidłowo.

http://www.joomace.net/images/stories/acepolls-screenshots/acepolls-screen-4.png

pozdr.

Gall Anonim
03-04-2013, 11:40
???
@jurjuszi
albo powinienem napić się kawy, albo pójść do okulisty - zrzut ekranu który załączyłeś jest od joomla.1.5.22
a napisałeś że używasz 2.5.x - ale o co chodzi?
Pzdr

jurjuszi
03-04-2013, 12:11
Tak, zrzut jest do 1.5 ze strony "producenta", ale w 2.5 jest też ta opcja i powinno to wyglądać podobnie (zawierać taką właśnie listę) - czyli po wybraniu Components -> Acepolls -> Votes wybieram ankietę, której rezultaty chcę poznać (który user na co głosował). Niestety po wybraniu ankiety dzieje się tak, że widzę listę ankiet, czyli tak jakbym wybrał Components -> Acepolls -> Polls.
Albo jest jakiś błąd w module, albo coś trzeba ustawić...

Nie mogę dać zrzutu z Joom 2.5. gdyż mi to nie działa ;)

pozdr

- - - Updated - - -

Jeszcze coś. Opcja działa, jeśli z okna adresu przeglądarki usunę ręcznie wszystkie sekwencje "amp;"

index.php?option=com_acepolls&controller=votes&tas k=view&id=3

id to id ankiety

pozdr