PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł na tle logo



traabbit
03-04-2013, 21:53
Witam.

strona test.gok-tuczno.pl

Jak można umieścić moduł logowania na górnym obrazku rep-rap?

Qbik
04-04-2013, 11:12
napisz dokładnie o co Ci chodzi, gdzie ma się pojawiać nad logiem, ponad nim? bo nie do końca wiadomo.
jak to zrobisz większa szansa, że ktoś coś pomoże

alex51
04-04-2013, 12:38
Raczej trudno mi sobie wyobrazić umieszczenie modułu logowania w obrazku loga, które zajmuje całą swoją przestrzeń pozycji modułu. Sugerowałbym w tej sytuacji zainteresować się modułem Jpanel (http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/modules-panel/22515), który daje szansę umieszczenia w nim modułu logowania i wstawieniu go w postaci wysuwanego panelu z boku strony.

traabbit
04-04-2013, 13:21
6517

Chodzi mi o wrzucenie modułu logowania w miejscu które zaznaczyłem.

traabbit
05-04-2013, 18:42
Nie wiem czy to dobre rozwiązanie.

Mogę to umieścić w tabeli z tłem obrazka za pomoca loadposition. Tylko, że wtedy moduł się dziwnie wyświetla.

strona test.gok-tuczno.pl

benek1234
05-04-2013, 19:03
da się zrobić wszystko tylko ja nie widzę gdzie tam ma to być, widać tam tylko jakieś błędy chyba coś się popsuło.
jest dużo sposobów na wstawienie logowania jak i innych modułów można też wstawić jeden na drugi wszystko zależy od css,ale żeby to zrobić,ten co ma to zrobić
musi wiedzieć dokładnie co to ma być i jaki moduł logowania będzie wykorzystany,wielkość i wszystko a nie takie teoretyczne pytania.

Jednym znajprostszych sposobów umieszczenia modułu logowania na miejsce jakiegoś obrazka jest postawienie go w postion-0 ,jeśli nie ma tej pozycji mozna se dopisać w szablonie.
potem zastosować przyrostek klas i w szablonie w pliku css ustalić regułę :
position:absolute;
top:ile potrzeba px;
left:ile potrzeba px;
to tylko przyklad

traabbit
05-04-2013, 19:36
Już zrobiłem.

Dzięki za pomoc i rady.