PDA

Zobacz pełną wersję : RSform - pojawia się błąd, po kliknięciu przycisku "wyślij" w formularzu.



deem
04-04-2013, 21:39
Witam!

Używam Joomla wersja 1.5.20
Nigdy nie miałem żadnych kłopotów, a teraz nagle się jeden pojawił z którym nie umiem sobie poradzić.

Chodzi o formularz na swojej stronie. Nie zmieniałem żadnej konfiguracji, niczego nie instalowałem, a tu nagle, z dnia na dzień każdy, kto chce wypełnić formularz, po kliknięciu przycisku "wyślij" widzi taki komunikat:

Unknown column 'A' in 'where clause'select ScriptProcess from `k6wo_RSFORM_FORMS` where FormId=A

Czy ktoś może mi pomóc? Zasugeruje jakieś wskazówki?

Z góry dziękuję,
Joomla-laik

shadow21
04-04-2013, 23:17
sprawdz tabele ktora jest napsiana w komunikacie daj jej REPAIR.
2. Aktualizuj Joomla do 1.5.26

deem
05-04-2013, 09:22
Dziękuję za odpowiedź. Niestety tak jak zaznaczałem wyżej - jestem totalnym laikiem. Szukam już od 30 minut i nadal nie wiem jak sprawdzić tę tabelę o której mówisz. Jakieś wskazówki?

tomaszek83
05-04-2013, 09:47
tabelę znajdzie w bazie danych, do której dostaniesz się za pomocą phpMyAdmin. Jak do niego trafić powinien Ci podpowiedzieć dostawca hostingu. Co do aktualizacji to ściagasz odpowiednią paczkę z http://joomlacode.org/gf/project/joomla/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=6311 , rozpakowujesz i nadpisujesz pliki za pomocą FTP-a.