PDA

Zobacz pełną wersję : problem z Kickstart



DDDarek
05-04-2013, 09:32
Witam, Chciałem wgrać stronę spakowaną i pojawił się dziwny problem, robiłem to jzu wiele razy i zawsze działało a teraz ... tzn odzyskiwanie działa prawidłowo do momentu podania danych bazy, na tym oknie próbowałem puścić na stara bazę, wpisywałem dane nowej i nic sie nie dzieje po kliknięciu na NEXT, wstecz działa a next w tym miejscu nie, probowałem różne wersje kickstarta i ciągle to samo. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

tomaszek83
05-04-2013, 09:48
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to błędne dane dostępowe. Czy nowa baza jest stworzona? Brak uprawnień do bazy?

DDDarek
05-04-2013, 09:57
no właśnie nowa baza jest stworzona, raczej nie powinno być problemu z dostępem do niej, ale żeby się upewnić, że nie wpisuję złych danych to pozostawiłem dane starej bazy (która cały czas działa, strona na tym samym serwerze tylko inna subdomena) i to tez nic nie dało, zaimportowałem samą baze bezpośrednio z mysqla, ale ciekawi mnie bardzo co mogło byc pronblemem czy ktoś się z tym spotkał.
Zresztą z tego co pamiętam to on wrzeszczał ze nie może się połączyć z bazą danych jak miał jakies błędy a tutaj nie dzieje sie nic