PDA

Zobacz pełną wersję : Anuluj w wynikach wyszukiwania w google



Pawelo31
06-04-2013, 14:43
Witam
Zajmuję się stroną postawioną na joomla 2.5.8. Zacząłem tą stronę pozycjonować. Dodałem do narzędzi dla webmasterów. Jednak gdy chcę wyszukać stronę w google wpisując webzlecenia to w wynikach w linku do strony jest słowo anuluj. Nie wiem skąd się to wzieło. Podaje link gdzie można zobaczyć jak to wygląda. (https://www.google.pl/search?hl=pl&newwindow=1&q=webzlecenia&oq=webzlecenia) Przy stronie webzlecenia.net - czwarty od góry.

Pawelo31
10-04-2013, 15:34
Chciałem odświeżyć temat. Ktoś mi powiedział że musiało być takie title gdy google indeksował innego wytłumaczenia nie ma. Ale jak to zmienić skoro jest to już od tygodnia.

- - - Updated - - -

Znalazłem coś w projektancie pozycji menu pod liniem home można wpisać Atrybut title w łączu (Opcjonalnie opis jaki chcesz umieścić w atrybucie TITLE łącza do pozycji menu). Nie wiem czy to jest to. Można jeszcze ustawić "Tytuł strony dla przeglądarki" czy Słowa kluczowe

zeki
10-04-2013, 19:51
No złapało jak było anuluj. Musisz zaprosić jakoś robota na strone i przeindeksuje. Najlepiej linkami go ściągnąć.

BTW jak już pozycjonujesz to główna strona wyświetla Ci się na 4 sposoby: z www i bez www oraz do tego z index.php i bez niego. Do poprawy.