PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek do edycji wyglądu



KobraKr
06-04-2013, 23:37
Witam wszystkich forumowiczów.
Poszukuję dodatku do Joomla'i (3.0.3) który zapewnił by mi ciekawą graficzną edycję strony wraz z jak najbardziej obszernymi możliwościami .
Co byście mi doradzili ?

Korek1
07-04-2013, 00:31
Uważam ze zostaje ci nauka php i html. Mozliwosci będą nieograniczone. Innych mozliwosci raczej nie ma.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

zwiastun
07-04-2013, 00:58
1. Joomla! jest wyrazem nieodmiennym.
2. Co to jest "ciekawa graficzna edycja"?
3. Jeśli jest to to, co myślę, że myślisz, to myślę, ze nie bardzo wiesz, czego chcesz. Ale mogę się mylić.
Poparłbym, co napisal Ci kolega @Korek1, ale z nauka html i php do narzędzia, jakiego byś chciał, raczej Cię szybko nie doprowadzi.

KobraKr
07-04-2013, 01:09
Coś w tym stylu
http://extensions.joomla.org/extensions/edition/editors/90

A tak nawiasem mówiąc to bardzo dobrze wiem czego chcę

Gall Anonim
07-04-2013, 01:18
A tak nawiasem mówiąc to bardzo dobrze wiem czego chcę
Jeżeli faktycznie tak jest, to niestety post otwierający wątek został niewłaściwie napisany.
A komponent który wskazałeś to edytor treści artykułów i służy raczej do formatowania tekstu niż szaty graficznej rozumianej w kontekście Joomla.
Pzdr

zwiastun
07-04-2013, 01:19
To coś w tym stylu to jest wizualny edytor kodu HTML, jeden z alternatywnych dla standardowego TinMCE. Inny tego typu edytor treści (a nie grafiki!), to JCE.
A tak nawiasem mówiąc, to może i wiesz, czego chcesz, ale to co napisałeś sugeruje coś zupełnie innego niż to, co pokazałeś jako przykład.

KobraKr
07-04-2013, 02:17
Z góry przepraszam za niewłaściwie napisany wątek otwierający .
Miałem na myśli ogólnie tego typu edytory treści .
W związku z tym jakie znacie edytory treści podobne do JCE oraz JCK Editor , które z czystym sumieniem można by polecić ?

Korek1
07-04-2013, 10:56
Z czystym sumieniem JCE i więcej nie szukaj, poniewaz wiadomo że działa stabilnie a więcej nie będziesz potrzebował.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2