PDA

Zobacz pełną wersję : Archiwum w Joomla 2.5.9



LektorKamil
08-04-2013, 22:52
Witam :) Dziś dokonałem migracji z joomla 1.5 do 2.5 . Wszytko ładnie , pięknie ale nie wiem gdzie się podział moduł archiwum w tej wersji . W zarządzaniu dodatkami nie ma możłiwosći dodawania archiwum tak jak w popredniej wersji . Czy jest jakiś magiczny sposób aby stworzyć archiwum z artykułami ?

bogdanbojarski
08-04-2013, 23:01
Normalnie. Archiwizuj. Poza tym masz moduł Archiwum artykułów. Poza tym możesz stworzyć pozycję Menu artykuły archiwalne. Zatem wszystko z Joomla 2.5 jest OK. :)

bartek1981
26-04-2013, 23:06
Przepraszam bardzo, ale z tym tworzeniem pozycji menu artykuły archiwalne, to wcale nie jest taka fajna sprawa. Ja na mojej stronie musiałem stworzyć pozycję menu w postaci dodatkowego przeglądu artykułów i moduł archiwum zadziałał poprawnie dopiero, gdy go do tej konkretnej pozycji menu przypisałem. Wcześniej natomiast tzn. wtedy, gdy stworzyłem właśnie pozycję "artykuły archiwalne", to takie krzaki się po robiły, ze hej. Cały prawy sidebar pojawił mi się...ech...już nie powiem gdzie;-)))

- - - Updated - - -

Choć może po prostu jestem jeszcze za głupi i nie za bardzo wiem jak tę pozycję "artykuły archiwalne" skonfigurować, żeby to działało jak należy. Nie wiem, być może...

togo
23-05-2013, 11:50
Najgorsze jest to, że w panelu znkinęła możliwość "odarchiwizowania". Teraz trzeba grzebać w bazie danych, żeby przywrócić artykuł do życia...

zwiastun
23-05-2013, 12:38
gadu-gadu albo ble ble ble, moi Panowie.
1. Moduł Artykuły archiwalne można przypisać do dowolnej pozycji menu i działa. Zaś "takie krzaki, że "hej" to rzeczywiście, "ech nie powiem", jak obrazowy opis, ale - niestety - nic nie mowi.
2. Możliwość przywrócenia z archiwum: wybierz z listy statusu Artykuły w archiwum i je sobie przywracaj z archiwum do woli

togo
23-05-2013, 12:47
Mądrego to przyjemnie poczytać :D Faktycznie jest status Zarchiwizowano. Człowiek mordował się tyle czasu :wstyd:

KES
23-05-2013, 12:48
A nie możesz zaznaczyć kilku artykułów i dać im "Opublikuj" ?

togo
23-05-2013, 12:55
Teraz mogę. ;)

raffe
02-08-2016, 01:33
Witam,
Mam pytanie, czy artykuły archiwalne można przeczytać? Jest gdzieś taka opcja?