PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do zaplecza



l_zapadka
09-04-2013, 17:11
Witam

proszę o podpowedź gdzie mam szukać rozwiązania następującego problemu.
Po ustawieniu użytkowników i ich dostępu do forum (Kunena 2.04) utraciłem możliwość obsługi zaplecza.
Mogę się zalogować loginem i hasłem administratora ale po zalogowaniu nic nie ma (screen w pliku).

Proszę o pomoc

pawelSafiStudio
09-04-2013, 21:50
Najprawdopodobniej zmieniłeś uprawnienia dla grupy Super User. Masz jakąś kopię bazy danych z przed tej modyfikacji ?

l_zapadka
14-04-2013, 13:04
Witam,

przepraszam, że tak późno odpowiadam.
Niestety z rozpędu skasowałem Bazę danych i postawiłem stonę jeszcze raz www.brass.org.pl. Ale po ponownym uruchomieniu strony (wyczyszczony serwer i nowa baza danych) po wpisaniu w google mp. gts brass zostaje zwrócona mi stara struktura strony. (W starej ersji miałem dodarki PhocaGallery i Phoca Dowload oraz inną strukturę forum Kunena). Nie wiem jak sobie z tym poradzić. W takim stanie rzeczy strona jest tylko dla tych co chcą sobie wpisac adres so okna przeglądarki.

Zapadka Łukasz

pawelSafiStudio
15-04-2013, 08:19
Nie bardzo rozumiem co napisałeś, gdyż po wpisaniu adresu do przeglądarki oraz po wejściu z Google mam tą samą strukturę. Ale może po prostu miałeś włączony cache w Joomla! i wczytuje Ci cały czas stary content ?