PDA

Zobacz pełną wersję : nastepny "niebanalny" klopot - tym razem z k2



marta3891
10-04-2013, 12:01
Tym razem mam klopot z dodatkiem k2... konkretnie z modulem rejestracji uzytkownikow. -po instalacji k2 automatycznie formularz rejestracji rozszerzyl sie o dodatkowe pola informacji dodaktowych - nie wiem jak je usunąć..:( - zaraz pogryze wszystkie paznokcie lub powyrwam sobie wszystkie wlosy z glowy.. kto mnie uratuje przed siwizna? :(

zwiastun
10-04-2013, 12:10
zaraz pogryze wszystkie paznokcie lub powyrwam sobie wszystkie wlosy z glowy.. kto mnie uratuje przed siwizna?
Nie rób tego, bo kto Cię będzie potem chciał :)

Jak zapewne zauważyłaś, w module K2User nie ma możliwości zdecydowania o polach informacji dodatkowych, bo one są potrzebne do danych użytkownika.
Jedyny sposób modyfikacji to nadpisywanie szablonem (nieco bardziej złożone, niż w przypadku standardowych modułów).

a_m
10-04-2013, 12:41
Profil uzytkownika K2 aktywujemy / dezaktywujemu tak: kommponenty > k2 > parametry > rozszerzone > używaj profilu użytkownika k2 > tak/nie

zwiastun
10-04-2013, 13:37
Dokładnie, jak doradza @a_m. Przełączenie tej opcji na "Nie" spowoduje, że zamiast profilu K2 pokaże się standardowy profil użytkownika Joomla!. Tylko czy to Cię usatysfakcjonuje, bo nie będzie również możliwości dodania awatara, czy krótkiej notki o sobie.

marta3891
10-04-2013, 18:09
Nie rób tego, bo kto Cię będzie potem chciał


własnie dlatego liczylam na szybka pomoc...





Tylko czy to Cię usatysfakcjonuje, bo nie będzie również możliwości dodania awatara, czy krótkiej notki o sobie.

właśnie o to mi chodzi - aby był zwykły formularz bez dodatkowych opcji... a avatar - niech sie na mojej witrynie kojarzy tylko z filmem lub wogóle nie kojarzy.... :)