PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam modułu do zarządzania plikami.



Ingart
12-04-2013, 15:42
Witam,

Czy jest jakiś darmowy moduł który pozwala użytkownikom na dodawanie, edycje, usuwanie plików, najlepiej z możliwością ustawiania przez użytkownika uprawnień do konkretnych plików.

Próbowałem się bawić z eXtplorerem ale odmawia zainstalowania się i nie potrafię tego przeskoczyć.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

bogdanbojarski
12-04-2013, 17:45
A właściwie o jakie ci pliki chodzi? Pliki systemu czy do pobrania?

mjmartino
12-04-2013, 19:08
Czy tymi plikami na zarządzać user na stronie frontowej czy po stronie administracyjnej ?
Extplorer jest to narzędzie administracyjne które operuje na plikach z ftp
Co znaczy że odmawia zainstalowania się ?

Ingart
12-04-2013, 20:34
A właściwie o jakie ci pliki chodzi? Pliki systemu czy do pobrania?
O pliki do pobrania.


Czy tymi plikami na zarządzać user na stronie frontowej czy po stronie administracyjnej ?
User na stronie frontowej.



Co znaczy że odmawia zainstalowania się ?
Wyrzuca błedy podczas instalacji, sprawdzałem co moge z nimi zrobić w google ale bez wiekszych sukcesów.

bogdanbojarski
12-04-2013, 21:10
eXtplorer, z tego, co mi wiadomo, służy do zarządzania plikami ich edycją od strony administracyjnej. Plikami na serwerze dodam, nie reopozytorium plików.

AndiC
12-04-2013, 22:41
Witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności na forum :)

eXtplorer, z tego, co mi wiadomo, służy do zarządzania plikami ich edycją od strony administracyjnej. Plikami na serwerze dodam, nie reopozytorium plików.
Oprócz tego co nadmieniłeś, Extplorer można wypakować do katalogu plików na stronie i zainstalować jako niezależny manager z konfigurowalnym dostępem do plików i katalogów, dla wielu różnie ustawionych kont.

bogdanbojarski
13-04-2013, 19:32
A o tym nie wiedziałem. Ciekawe.