PDA

Zobacz pełną wersję : JGLOBAL_HITS_COUNT



Tor_
13-04-2013, 14:10
Witam wszystkich
Link jedna kategoria artykułów lista przy ustawieniu pokaż odsłony w nagłówku tabeli pokazuje jak w tytule JGLOBAL_HITS_COUNT zamiast jak np w joomla 2.5 liczbę odsłon .Dlaczego nie zlicza ?

Pozdrawiam

Gall Anonim
13-04-2013, 15:33
O ile z boku widać ilość odsłon to jest to tylko kwestia brakującej frazy w tłumaczeniu.
Pzdr

zwiastun
13-04-2013, 15:39
Frazy rzeczywiście brakuje w pl-PL.ini

Tor_
13-04-2013, 16:16
Dziękuje za odpowiedz. Nie chodzi o nagłówek tabeli tam wszystko pasuje jest napis odsłony .Wygląda to tak w tabeli pokazuje linki do artykułów z pojedynczej kategorii z boku powinien zliczać odsłony ile razy było to klikane zamiast tego pokazuje JGLOBAL_HITS_COUNT .Czy do tego aby pokazywał numery kolejnych odsłon potrzebne jest tłumaczenie
6561

zwiastun
13-04-2013, 16:32
Tak, wpisz to tłumaczenie, bo jest w nim %s
JGLOBAL_HITS_COUNT="Odsłon: %s"
Skrypt nie ma treści klucza do podstawienia, wiec wyświetla klucz zamiast liczby. W tłumaczeniu może być równiez tylko
JGLOBAL_HITS_COUNT="%s"

W wersji 3.1 (jutro-pojutrze) ten brak tłumacznia zostanie uzupełniony

Tor_
13-04-2013, 17:21
Próbowałem to nadpisać w zapleczu joomla .Ale dla polskiego języka witryny nie znajduje frazy JGLOBAL_HITS_COUNT pokazuje JGLOBAL_HITS i dalej jest juz JGLOBAL_ICON_SEP .W angielskim znajduje JGLOBAL_HITS_COUNT
Dlatego postanowiłem w pliku pl-PL.ini dopisać w pozycji 177 JGLOBAL_HITS_COUNT="Odsłon:%s" i zadziałało .
Dziękuje za naprowadzenie pozdrawiam

Jerzy_o
21-04-2013, 23:37
Niestety podane rozwiązanie nie wszędzie działa. Być może zależy to od wersji tłumaczenia. W moim przypadku JGLOBAL_HITS w pliku pl-PL.ini to odnośnik do opisu pozycji w opcjach artykułu. Zmiana JGLOBAL_HITS= "Odsłony", powoduje zmianę opisu pozycji na zapleczu i zamiast opisu 'Odsłony pojawia się 'JGLOBAL_HITS' . Dodanie zapisu JGLOBAL_HITS_COUNT="Odsłon:%s" nic nie zmienia nadal w tabeli 'lista pozycji' zamiast liczby odsłon zamiast jest JGLOBAL_HITS_COUNT. Czekam zatem cierpliwie na kolejną aktualizację spolszczenia lub Joomla. Obecnie mam 3.0.3 instalowaną z pakietu - nie jest to aktulizacja z starszej wersji.
Pozdrawiam
Jerzy

Jerzy_o
23-04-2013, 15:48
JGLOBAL_HITS_COUNT - wszystko działa - dokonując wpisu JGLOBAL_HITS_COUNT="Odsłon:%s przez przypadek pominąłem spację przed %s teraz wszystko działa. Temat zakończony
Jerzy