PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama w flash



etitek
13-04-2013, 18:31
Witam mam problem z reklamami we flashu a mianowicie flash działa mi na stronie głównej , w danej zakładce kategorii ale jak wejdę w artykuł z danej kategorii to już mi się nie wyświetla. Używam systemu K2. Proszę o pomoc pozdrawiam

Gall Anonim
13-04-2013, 20:18
Opisz w jaki sposób "osadzasz" pliki flash i w czym,
Pzdr

etitek
14-04-2013, 10:15
Wykonany skrypt flash wstawiam w artykuł (K2) i wszystko mi działa poza wejściem w sam artykuł. Dokładnie jeszcze raz opiszę. Na stronie głównej działa, jak wejdę w kategorie na stronie np aktualności też działa ale jak wybiorę artykuł z kategorii aktualności to już nie działa ostatni etap nie chce mi działać flash. Mam nadzieje że jasno to opisałem :)

Gall Anonim
14-04-2013, 12:20
Wykonany skrypt flash wstawiam w artykuł (K2)
Jak?
1. poprzez dodanie edytorem
2. "z palca po przełączeniu w html"
3. poprzez zakładkę media (nie edytor tylko zakładka)

etitek
14-04-2013, 12:24
ctrl+v normalnie go wklejam

Gall Anonim
14-04-2013, 12:35
To może wstaw go poprzez zakładkę (tam gdzie, media, galeria, załączniki => użyj media) albo edytorem = ma właściwe narzędzie => powinno wyglądać w standardzie jak taśma filmowa, jeżeli go nie ma to idź do dodatków i włącz tryb rozszerzony dla edytora.
Pzdr

etitek
14-04-2013, 13:14
Używam edytora JCE i jak chce wstawić przez niego plik Swf to w ogóle go nie widzi

Gall Anonim
14-04-2013, 13:42
To:
skopiuj plik swf do katalogu images
stwórz ścieżkę jak do zwykłego obrazka
podmień nazwę pliku "z palca"
i wpisz go poprzez narzędzie do mediów w JCE
wówczas będzie go widział
albo użyj zakładki o której napisałem'

etitek
14-04-2013, 14:19
tak robię wejdź sobie na www.jasloinfo24.pl tam po lewej stronie jest reklama flash (para młoda ) i teraz kliknij sobie w zakładkę na górze aktualności jak wejdziesz w nią to nadal wyświetla się reklama ale kliknij następnie w pożar domu w Tarnowcu (artykuł) i reklama już nie działa ( stronka jest testowa więc nie przestrasz się jak coś jest porozwalane na niej )

- - - Updated - - -

ten sam problem występuje na ogłoszeniach i na forum na stronie głównej działa ale już podstrony nie

souacz
15-04-2013, 03:16
Spróbuj użyć pełnej ścieżki do pliku .swf w kodzie, który wstawiasz.

http://www.jasloinfo24.pl/images/reklama/fotoinspiracje.swf

etitek
16-04-2013, 19:26
Dzięki za info problem rozwiązany zgodni z twoimi zaleceniami :)