PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę się zalogować do palenu administracyjnego



paweldeus
29-01-2007, 09:19
Witam,
Proszę o pomoc - nie mogę się zarejestrować do panelu administracyjnego? Wczesniej udawało się to bez problemu, ale od 4 dni nie ma mowy. Przy logowaniu pojawia sie napis - nie jesteś zalogowany.
Dam radę tylko wejść jako użytkownik - ale potrzebuje parę rzeczy na stronce pozmieniać - czy ktoś wie jak to zrobić?
moja strona :
www.religioznawstwo.org (http://www.religioznawstwo.org)

tom67
01-02-2007, 08:01
Witam,
Proszę o pomoc - nie mogę się zarejestrować do panelu administracyjnego? Wczesniej udawało się to bez problemu, ale od 4 dni nie ma mowy. Przy logowaniu pojawia sie napis - nie jesteś zalogowany.
Dam radę tylko wejść jako użytkownik - ale potrzebuje parę rzeczy na stronce pozmieniać - czy ktoś wie jak to zrobić?
moja strona :
www.religioznawstwo.org (http://www.religioznawstwo.org)

Witam. Prwdopodobnie o czym już było wielokrotnie na forum źle wpisałeś adres strony, nie zapomnij o www, te trzy literki czasem maja ogromne znaczenie.

paweldeus
05-02-2007, 11:09
Adres strony wpisywany jest dobrze niestety... Strona wchodzi. Mogę się zalogować jako użytkowniek - ale nie dam rady zalogować się do panelu - PROSZĘ O POMOC !!! Nawet ściągnąłem nową joomlę i nadpisałem pliki dotyczące panelu administracyjnegi i dalej nic. Pojawia się napis - nie jesteś zalogowany. Już mnie trafia i to dość ostro

tom67
05-02-2007, 11:28
Adres strony wpisywany jest dobrze niestety... Strona echodzi. Mogę się zalogować jako użytkowniek - ale nie dam rady zalogować się do panelu - PROSZĘ O POMOC !!! NAwey ściągnąłem nową joomlę i nadpisałem pliki dotyczące panelu administracyjnegi i dalej nic. Pojawia się napis - nie jesteś zalogowany. Już mnie trafia i to dość ostro

Próbowałem się zalogować ale u mnie podaje błąd loginu lub hasła. Nie jesteś zalogowany? Mnie też powinno podawać taki tekst przy błędzie logowania a tak nie jest. Dziwna sprawa???:mad:

mercy
15-02-2007, 22:27
Mam konto na prophp.org i posadziłem tam stronę na joomla 1.0.12 stable. Już 3 razy robie ją od nowa, ponieważ gdy podmieniam pliki, nawet z poprawną konfiguracją w configuration.php poprostu przestaje działać. Już więcej nie mogę, musze wiedzieć jaka jest przyczyna tego, że nie mogę się zalogować do panelu admina. Wpisuje poprawne hasło i login. W ścieżce pisze ../index.php?mosmsg=Admin%20Session%20expired :( Czytałem na ten temat, i widze że są nawet rozwiązania (chyba) ale w tureckim i jakimś hiszpańskim:mad:. Wiem też że problem pojawia się wtedy, gdy coś się dzieje z połączeniem i przy zapisywaniu zmian nie zapiszą się do końca. Pytanie do znawców, do jakiego pliku wejść i pozmieniać żeby to naprawić??Nie chce już robić strony od nowa, a przy przenoszeniu występują konflikty. Dajcie jakąś kluczową odpowiedź na tą frustrującą sprawę.

piciu-84
18-02-2007, 16:04
paweldeus ja mam ten sam problem z logowaniem do panelu admin na stronie loguje sie normalnie a do panelu wyskakuje "nie jestes zalogowany" prosze o pomoc :0 pozdrawiam :)

szpichu
18-02-2007, 23:39
jasny GWINT, to samo. To jest tragedia. nie gadajcie ze tyle pracy na nic. mam to samo, w IE przez chwile pokazuje taki błąd---
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c238b8ed1005f8a.html

Rybik
19-02-2007, 12:50
a podczas instalacji wszystko bylo ok ? nic na czewono nie swiecilo ? z tego co wiem to prophp ma wlaczony tryb safe_mode, zablokowane ze 2 linijki funkcji php, brak mozliwosci zapisu w /tmp i wymaga chmodow 757 (user appache i user_php nie naleza do jednej grupy zatem prawa wlasnosci plikow nie pozwalaja na ingerencje)

szpichu
19-02-2007, 13:58
safe mode on, tylko, że do tej pory wszystko działało poprawnie, bez problemów od 3 miesiecy.z dnia na dzień wyskoczyły takie problemy, nie wykonywałem żadnych operacji poza dodaniem arta kiedy takie cos się stało się.

szpichu
19-02-2007, 14:01
problem zniknął....nie wiem czy dlatego ale wyczyściłem prywatne dane w przeglądarce (dane formularzy itp)

hawranek
19-02-2007, 16:34
mialem ten sam problem, poniewaz w przyplywie otepienia nie wpadlem na to zeby wczyscic dane w przgladarce, zrobilem reinstalacje systemu... wszystko byloby oki, gdyby nie "kilka drobnych usterek": 1. wejscie w edycje artykolu nic nie daje bo nie wyswietla podgladu; 2. w jednym panelu administratora mam trzy (np. trzy ikonki z zalogowanymi uzytkownikami, trzy razy spis popularne i nowosci); 3. do tego mam problemy z baza ale to juz kwestia do innego tematu :/

od tego czasu strona jest nieaktualizowana a ja nie mam pomyslu jak uratowac dawna zawartosc i jakos sensownie wybrnac z sytuacji. Z wielka radoscia przyjme kazde sugestie :)

playzino
06-03-2007, 18:02
Wczoraj miałem ten sam problem, serwer jest na nazwa.pl nawet zainstalowanie nowej joomli nie pomogło. Dopiero kiedy postanowiłem sie zalogować przez phpmyadmin do bazy (wcześniej uzywałem programu MySQL-Front) okazało sie że też wyrzyca błąd.
Napisałem mail do admina i problem został rozwiązany

(Mam nadzieje ze komuś sie to przyda na przyszłość)

kurtz
06-03-2007, 22:47
[...]

lukasz__p
05-06-2007, 10:15
Ja też mam taki sam problem ... nie mogę się zalogować do panelu admina ... Na stronie mogę się zalogować ale jak przejdę do panelu to kiszka
wyświetla mi się http://www.rcku.pl/administrator/index.php?mosmsg=Nie%20jeste%B6%20zalogowany

wszystkie dane wpisuje poprawnie
http://www.rcku.pl/

!!! HELP !!!

lukasz__p
05-06-2007, 10:26
Ok już wiem o co chodzi ....
Chodzi o to że nie było już miejsca na serwerze :) ... to tak dla reszty
Pomoc dostałem od chłopaków z Home.pl bardzo dziękuje !!
-> HOME.PL - <- NAJLEPSZA POMOC !!
oczywiście joomla.pl też jesteście super