PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka galeria z możliwością zmiany tła w .png ? Może ktoś wie? do J2.5 lub 3 .0



jan1975
16-04-2013, 01:58
Dzień dobry wieczór wszystkim!


Pracuje nad galerią lamp. Lampy są w różnych kolorach, czasem białe (tło strony też białe). Wiadomo, że można tło sobie dorobić bądź jakie. Pytanie mam do was takie? Czy możecie polecić galerię, w której jest możliwość załadowania zdjęcia .png (przeźroczyste tło) i zainstalować jakiś dodatek, który umożliwia zmianę tła podglądanego obrazka? Spotkałem się z taką możliwością ale w sklepie na wordpresie.


Będę wdzięczny za odpowiedź.


Może tu rozwiązaniem jest instalacja galerii z biblioteką ImageMagic, pytanie która ma wbudowaną taką bibliotekę (GD 2 nie radzi sobie, a nie mogę się z gościem dogadać z serwerowni, żeby mi wskazał ścieżkę do Im.M)


Pozdrawiam wszystkich i krytykuje zamachowców z Bostonu. Niech ich szlak trafi, żeby coś takiego zrobić!

mastahary
17-04-2013, 19:41
Nie do końca rozumiem. chodzi Ci o dodatek, który będzie umożliwiał użytkownikowi przeglądającemu witrynę interaktywną zmianę tła, żeby zobaczyć jak będzie się prezentowała lampa w zależności od koloru tła? Możesz pokazać ten Wordpressowy przykład?