PDA

Zobacz pełną wersję : nazwa.pl Ważna Informacja dla Administratorów Joomla



Gall Anonim
18-04-2013, 22:25
Przekazuję informację którą otrzymałem dosłownie przed chwilą od jednego ze znanych mi administratorów..
Tak więc cytuję:

"Szanowni Państwo, Informujemy iż w dniu 23.04.2013 na serwerach nazwa.pl nastąpi aktualizacja,
niezbędna dla zachowania ciągłego bezpieczeństwa usług. Jednym z aktualizowanych elementów będzie
blblioteka libxml2. Podczas weryfikacji możliwych problemów z kompatybilnoscią wsteczną, odnaleźliśmy
na Państwa serwerze skrypt będący składową wtyczki "RokCommon" stosowanej w CMS "Joomla!".

Po aktualizacji skrypt ten może podczas walidacji XML generować błąd z komunikatem:
"Warning: DOMDocument::schemaValidate() [domdocument.schemavalidate]:"
Problem został opisany przez przez twórców wtyczki "RokCommon" pod następującym adresem:
http://www.rockettheme.com/blog/extensions/1753-warning-domdocumentschemavalidate-error
Dlatego też, jeśli aktywnie korzystają Państwo z RokCommon, zalecamy przeprowadzić aktualizację
(poprzez administrację "Joomla!") do najnowszej wersji, w której twórcy wyeliminowali wspomniany wyżej
błąd.
W przypadku, gdyby chcieli Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, lub pojawiły się jakiekolwiek
pytania, bardzo prosimy o kontakt poprzez wiadomość zwrotną. "

To zbyt ważna informacja aby ugrzęzła w spamie.
Pzdr


Przepraszam, wszystkich za błąd w który nieświadomie ich wprowadziłem.
Dotyczy to oczywiście nazwa.pl na co zwrócono mi uwagę - za co dziękuję i poprawiam treść postu bo informacja i tak jest bardzo istotna.

yama
18-04-2013, 22:43
więc home.pl ja w temacie czy nazwa.pl jak w treści komunikatu? ;)