PDA

Zobacz pełną wersję : Dostępo po zalogowaniu



wujeksamozuo
21-04-2013, 02:21
Mam taki problem, stworzyłem menu na stronie które prowadzi do modułu php i teraz tak chce by menu było widoczne dla każdego kto wejdzie na stronie wiec ma ustawione "public", jednak by po kliknięciu na nie uzytkownik był przeniesiony do strony z logowaniem/rejestracją bądź by wyświetlała sie notatka ze dostęp tylko dla zalogowanych i link do logowania/rejestracji. Próbowałem ustawić widoczność modułu dla grupy "registers", ale wtedy po kliknięciu na menu mam pustą strone, brak jakiejkolwiek informacji o potrzebie zalogowania/zarejestrowania.
Czy ktoś mogłby mi z tym pomóc?

zwiastun
21-04-2013, 13:04
stworzyłem menu na stronie które prowadzi do modułu php
A co to za cudo?
Z postu nie wiadomo, czego chcesz.

wujeksamozuo
21-04-2013, 14:12
Modul php -> artykul z (load positions) -> pozycja w menu
Chcę by nie zalogowany uzytkownik klikając w odnosnik menu był przekierowany do strony logowania bądz informowany o koniecznosci rejestracji na stronie by mieć mozliwość przejzenia zawartosci

Gall Anonim
21-04-2013, 18:12
A w czym masz problem, dajesz dostęp tylko dla zarejestrowanych i po ptokach.

wujeksamozuo
21-04-2013, 19:00
No nie no wiesz nie wpadłam na to ale ciapa jestem ;>
Chce by pozycja menu była widoczna a zawartość tylko dla zarejestrowanych, ale jak zaznacze w mod_php by była widocznosc dla zarejestrowanych to po wejsciu na strone i kliknięciu na pozycji menu pojawia sie biała strona - pusta, a ja chce by była tam informacja ze strona jest tylko dla zarejestrowanych albo by przenosiło do rejestracji.
Czy ja tłumacze po chińsku?

Gall Anonim
21-04-2013, 19:07
Tłumaczysz po polsku, jesteś niegrzeczny i właśnie załatwiłeś sobie mój ostatni post w tym temacie bo nie chce mi się tłumaczyć rzeczy oczywistych które dokonuje się konfiguracją a nie całkowicie zbędną "kombinacją alpejską" osobie która pozwala sobie na takie zachowanie. Tak więc masz informacje że można tego dokonać odpowiednią konfiguracją, a jak to zrobić jest zapewne napisane w dziale zawierającym instrukcje po chińsku.
Baw się dobrze:up:

wujeksamozuo
21-04-2013, 20:30
Dzieki wielkie ;]