PDA

Zobacz pełną wersję : Przesunięcie przycisku Lubie to



bartek1981
22-04-2013, 21:41
Mam na stronie w pozycji position-22 ustawiony przycisk (moduł) lubie to. Teraz chciałbym przesunąć go trochę w prawo. Wie ktoś może jak to zrobić? To było dosyć łatwe na początku, gdy stosowałem tzw. social plugin, bo wtedy po prostu tworzyłem diva w artykułach i tego diva normalnie przesuwałem marginem-leftem. Jednakże udało mi się zainstalować normalny moduł. Ustawiłem go w konkretnej pozycji. No i jest okej, ale co zrobić, żeby go przesunąć np o 100px prawo.

Znam oczywiście parametry css, ale nie bardzo wiem jak rozwiązać ten problem w joomla.

tomaszek83
22-04-2013, 23:24
Dopisać w parametrze css który odpowiada za ostylowanie wyświetlania modułu na position-22 aby wyświetlał go o 100px w prawo.

bartek1981
23-04-2013, 17:10
Oczywiście wpadłem na to, ale problem polega na tym, że nie mogę znaleźć ostylowania tego modułu. Gdybym wiedział w css gdzie to jest, to nie miałbym problemu;-)

tomaszek83
23-04-2013, 22:34
A skąd do licha mamy wiedzieć jaki masz szablon i co tam jest zakodowane? Czytałeś regulamin forum zanim założyłeś temat? Chyba nie. Bo gdybyś przeczytał wiedziałbyś że aby uzyskać pomoc jedną z wielu niezbędnych informacji jest podanie adresu strony z problemem.