PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości instalacji komponentów i modułów oraz błąd akeeba



wędkarz
22-04-2013, 21:41
Witam
Niedawno przeniosłem stronę z lokalnego serwera na zewnętrzny. Foldery normalnie przeniosłem przez ftp a bazę za pomocą eksport/import w phpmyadmin.
Ostatnio ogarnąłem się że nie mogę instalować żadnych dodatków, wyskakuje błąd: Warning: Failed to move file!. Prawa do katalogu tmp mam 755 więc powinno być wszystko ok. Znalazłem gdzieś info że to może być winna serwera???(mam w keed.pl)
Drugi problem jaki zauważyłem kiedy próbowałem za pomocą akeeby zrobić kopie i niestety wyskoczyło 6589
Zrobiłem coś źle przy przenoszeniu strony? Bardzo prosiłbym o wsparcie.
Pozdrawiam

wędkarz
24-04-2013, 20:25
Ktoś mógłby mi pomóc?

pkosela
24-04-2013, 20:47
Sprawdziłbym uprawnienia do katalogów i czy ścieżki w konfiguracji nie zostały z lokalnego serwera.
A najprościej przeniósł jeszcze raz, ale korzystając z Akeeba.

AndiC
24-04-2013, 20:47
Poprawiłeś odpowiednie dane w pliku configuration.php ?

wędkarz
24-04-2013, 22:19
plik configuration.php wydaje się być poprawny, zastanawiam się czy bład nie leży po stronie serwera. Zainstalowałem czystą joomle i na niej też nie mogę niczego zainstalować chodź administrator mówi że do tej pory nie było problemów z cmsami i instalacją modułów
Co do przenoszenia za pomocą akeeby + kickstart coś mi się nie udaje, przy wypakowywaniu kickstart twierdzi "Plik archiwum jest uszkodzony, obcięty lub brak części archiwum" próbowałem robić .zip jak .jpa.

pkosela
24-04-2013, 22:23
Joomla i Akeeba najnowsze?
Powtórzyłbym backup Akeebą, może coś się pozajączkowało...

wędkarz
24-04-2013, 22:32
Joomla i akeeba najnowsze. Próbowałem kilka razy, chyba zrobię stronę już na jakimś zewnętrznym serwerze od początku, bardzo dużo materiałów nie ma do stworzenia na szczęście.

pkosela
24-04-2013, 22:37
Zainstalowałem czystą joomle i na niej też nie mogę niczego zainstalować chodź administrator mówi że do tej pory nie było problemów z cmsami i instalacją modułów
To mnie zastanawia.
Przycisnąłbym jeszcze tego admina, czy aby na pewno serwer spełnia wymagania, albo czy nie mają jakiegoś własnego, udziwnionego instalatora Joomla...

tomaszek83
24-04-2013, 22:41
hmmm... w sumie Ty nie masz błędu ale ostrzeżenie (warning). Wygląda tak jakby prawa do katalogów były nie takie. Jak chcesz to podaj na PW dane do PA to zerknę.