Logowanie

Zobacz pełną wersję : info ciacho v1.5 - problem



thc
27-04-2013, 19:35
Witam,
Zainstalowałem dodatek info ciacho v1.5 pod Joomla 1.5 (podziękowania dla Twórców) ale mam mały problem.. Po zamknięciu informacji o cookies i ponownym wejściu na strone chociażby po kilku sekundach znów się wyświetla ta informacja..

Instalowałem ten dodatek w wersji 2.5 pod Joomla 2.5 i informacja po zamknięciu nie wyświetla się ponownie, aż do momentu usunięcia ciasteczek w przeglądarce.

Czy mógł by ktoś podpowiedzieć co zrobić, aby w wersji 1.5 informacja działała tak jak w 2.5 (aby nie wyświetlała się ponownie po zamknięciu)

Dodam, że korzystam z najnowszego dodatku info ciacho v1.5 jaki jest dostępny.

strona do ewentualnego wglądu i-olesnica.pl (http://i-olesnica.pl)

Pozdrawiam

Jola
27-04-2013, 21:32
Co to znaczy "Po zamknięciu informacji o cookies i ponownym wejściu na strone chociażby po kilku sekundach znów się wyświetla ta informacja"
Po zamknięciu przegladarki czy przejściu na podstronę bądź odświeżeniu?
Widzę, że dodatek działa prawidłowo. Nie ustawiłeś czasu życia ciasteczek, czyli "znikanie" informacji działa tylko podczas sesji przeglądacza strony. Po zamknieciu przeglądarki sesja znika (łącznie z ciasteczkiem informującym, że już kliknięto info ciacho) i informacja pojawia się ponownie.

thc
28-04-2013, 11:52
Dzięki wielkie za odpowiedź.. Rzeczywiście to moja wina, przez niedopatrzenie nie ustawiłem w dodatku ważności ciacha.. Mam nadzieję, że teraz będzie działał tak jak należy.

Jola
28-04-2013, 15:07
Ależ wczesniej też działał jak należy

thc
28-04-2013, 16:52
No u mnie niestety wyglądało to trochę inaczej, ale już dajmy spokój. Najważniejsze, że jest Ok :)

Pozdrawiam