PDA

Zobacz pełną wersję : DJ Classifieds 1.1.2 - Ostatnio dodane



thc
28-04-2013, 17:05
Witam,
Joomla 1.5 , DJ Classifieds 1.1.2
Mam problem z modułem "ostatnio dodane" (mod_djclassifiedsitems)
W parametrach modułu ustawione "Kolejność" - ostatnie, ale jak np opublikuje ogłoszenie, następnie za kilka godzin znów opublikuje następne ogłoszenia to wyświetlają się pod wcześniejszymi zamiast nad. Problem jest o tyle większy, że mam 12 ostatnio dodanych.. Jeśli opublikuje więcej niż 12 ogłoszeń dziennie w ogóle nie wyświetlają się w module "ostatnio dodane"

Chciał bym, aby ostatnio dodane ogłoszenie zawsze było 1 na liście, tymczasem zdarza się nawet że jest 12 mimo tego że dopiero co je opublikowałem.

Pisałem jakiś czas temu z twórcą komponentu i powiedział, że najprawdopodobniej wina leży w tym, że w tej wersji DJ C data była przechowywana bez godziny stąd ten problem.

Czy mógł by mi ktoś pomóc?

Strona do wglądu i-olesnica.pl (http://i-olesnica.pl)

thc
04-05-2013, 12:19
Po długich poszukiwaniach znalazłem rozwiązanie problemu na tym forum w innym wątku z przed 2 lat. Podam je też tutaj może komuś się przyda:


Witam
Problem jest związany z tym, że ogłoszenia są rozpatrywane względem tego samego dnia. Proszę w pliku modules/mod_djclassifiedsitems/mod_djclassifiedsitems.php zamienić linijkę 33 z
$ord = "i.date_start DESC";
na
$ord = "i.date_start DESC, i.id DESC";

Cytat zaczerpnięty od lukasz.ciastek