PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart Przekierowanie na logowanie podczas wpisywania adresu



powis
02-05-2013, 23:27
Witam
Jestem nowy na forum. Do tej pory nie miałem potrzeby zadawać pytań. Wystarczyło czytanie i wyszukiwanie w google.
Ostatnio zacząłem się bawić w stworzenie własnego sklepu internetowego. Wszystko szło dobrze aż do wczoraj gdy wprowadzałem metody płatności i wysyłki.
Podczas testów zauważyłem problem z którym nie mogę sobie poradzić. Gdy jestem w koszyku jako niezarejestrowany użytkownik i próbuję wpisać adres do wysyłki, przekierowywuje mnie do logowania mimo, że mam zaznaczone iż nie jest ono obowiązkowe podczas zamówienia. Klient powinien wpisać adres wysyłki i przejść dalej do jej realizacji a niestety się to nie dzieje tylko wyskakuje logowanie. Proszę o pomoc jak mam to rozwiązać.
adres strony http://www.tanszepalenie.pl (jest w przygotowaniu, ale krytyka, uwagi i sugestie mile widziane)
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

powis
07-05-2013, 23:55
Witam ponownie
Nikt nie jest w stanie mi pomóc? Chętnie umieszczę dodatkowe informacje tylko proszę wskazać jakie.
Rozwiązanie problemu jest dla mnie bardzo ważne. Ostatnio zmieniałem na inny szablon w celu zmiany grafiki i o dziwo, nie wiem dlaczego zaczęło działać. Na ten moment znowu klapa. Wydaje mi się, że podczas zmiany szablonu zmienił się układ modułów (nazw położenia). Może któryś się kłóci. Zainstalowałem też dodatek kc_VM Registration, po jego uruchomieniu nie można było się w ogóle rejestrować. Może problem leży gdzieś tam?. Dodatek odinstalowałem.
Proszę o pomoc, nawet odpłatną.
Pozdrawiam