PDA

Zobacz pełną wersję : Fatal error :(



plucik89
03-05-2013, 22:27
Witam! Na forum jestem nowy, z joomlą też mam do czynienia od niedawna. Stworzyłem swoją stronę na komputerze i chciałem ja przenieść na serwer. Zainstalowałem joomlę na serwerze, podmieniłem pliki i ogólnie działało, ale gdy podmieniłem bazy danych coś się posypało. Na zapleczy działa (ruszył język polski, wszystkie artykuły, szablony i inne elementy są), ale już sama strona nie działa. Siedzę nad tym już od kilku dni i sam sobie nie potrafię poradzić. W chwili obecnej zamiast strony głównej pojawia się taki komunikat:
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/sites/p/pl/plu/plucik.doprzodu.com/Joomla_2.5.10-Stable-Full_Package/includes/defines.php' (include_path='.:/php/includes:/usr/local/php/lib/php') in /home/sites/p/pl/plu/plucik.doprzodu.com/Joomla_2.5.10-Stable-Full_Package/index.php on line 18
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Z góry dzięki :)

shadow21
04-05-2013, 00:12
Zainteresuj się komponentem Akeeba Backup/ Nim zrób kopię witryny na localhoście ,później ją przenieś dopiero na server produkcyjny. Procedura przenoszenia - plik jpa kopiujesz na server i kopiujesz akeeba kickstart - później wywołujesz adress www w postacji {twojadomena}/kickstart.php.

plucik89
04-05-2013, 11:31
Dzięki za podpowiedź. Zaraz będę próbował :)