PDA

Zobacz pełną wersję : Ilość komentarzy na stronie głównej



emes1973
05-05-2013, 12:02
Witam serrdeczne i proszę o pomoc.
Mam Joomla 2.5 oraz zainstalowany dodatek JComments, problemik mój polega na tym iż nie mam pojęcia co mam zrobić by na stronie głównej wyświetlała mi się ilość komentarzy do artykułów.
Dziękuję.

seba.adm
05-05-2013, 12:12
Witam.

Trochę za mało informacji podajesz o jakie wyświetlanie dokładnie chodzi - pod artykułem / w module? Ale strzelę w ciemno: PA >> Rozszerzenia >> Dodatki >> dodatki z grupy content >> Content - JComments. Sprawdź ustawienia poszczególnych opcji: "Comments" link in the list of Featured Articles. - Tak; Link "Comments" - Pokaż; Readmore Style - JComments; Dodatek powinien być opublikowany.

emes1973
05-05-2013, 12:30
Niestety w dodatkach nie mam Content - JComments.
Chodzi o to że na stronce http://www.emes-net.pl/rozrywka/ są artykuły ale nie ma pokazanych ilości komentarzy o ile takie są, w czwartym artykule o tytulke Kryffty Center jest jeden komentarz lecz nikt nie wie o nim do póki nie wejdze do całego artykułu.

seba.adm
05-05-2013, 12:42
Standardowy przegląd artykułów z kategorii w Joomla! nie ma opcji pokazywania ilości komentarzy. Jedynie możesz je wyświetlić przez wskazany dodatek (dodatek musi być zainstalowany, bo jest to standardowy element pakietu instalacyjnego JComments. Jeżeli go nie ma trzeba powtórzyć instalację komponentu).

Komponent K2 ma opcję wyświetlania ilości dodanych komentarzy w przeglądzie artykułów (oczywiście przy odpowiedniej konfiguracji opcji wyświetlania).

emes1973
05-05-2013, 12:59
Ponowna instalacja dodatku nadal nie dodała Content - JComments, nie chciałbym także instalować innych modułów jak np. K2 bo miałem dużo zabawy z konfiguracją JComments a troszkę mi to zajęło bo Joomli niestety nie znam jeszcze zbyt dobrze.Moża jakaś inna podpowiedź, może muszę doinstalowac jeszcze coś?