PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY prosze !! Joomla się źle instaluje...



opar
30-01-2007, 11:27
Warning: main() [function.main]: Unable to access /home/opar/public_html/rd/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php in /home/opar/public_html/rd/includes/joomla.php on line 77

Warning: main(/home/opar/public_html/rd/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/opar/public_html/rd/includes/joomla.php on line 77

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/home/opar/public_html/rd/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/lib/php/PEAR') in /home/opar/public_html/rd/includes/joomla.php on line 77

Instalowałem rózne wersje joomli i za każdym razem wyskakuje to samo nie wiem od czego to zależy... :/ Raczej wszystko robie dobrze... chyba ,że nie .Niech mnie ktoś uświadomi :)

Prosze o pomoc.

Rybik
30-01-2007, 11:39
opisz instalacje, kiedy to sie pojawia itp,
podaj niezbedne parametry serwera (regulamin forum)
sprawdz czy Total Commander lub inne narzedzie ktorym kopiowales pliki nie pozamianialo nazw plikow (wielkosc liter)

opar
30-01-2007, 11:46
może zrobie ci konto ftp i zainstalujesz mi joomle ?
moge Ci dać za to konto ftp 500mb :) z róznymi możliwościami.

prosze... :) Bo ja już nie mam zdrowia

Instalacja przebiega normalnie wszystko ok jak zawsze.
Później klikam dalej czy też administrator bo coś takiego tam jest pod koniec inastalacji i wyskakuje ten bład, wątpie żeby TC zminiał nazwy i wielkość literek ;]

gg.8888832

napisz prosze. jest to dla mnie bardzo ważne.

stone
30-01-2007, 22:41
A sprawdziłeś zy ten katalog /home/opar/public_html/rd/includes/phpInputFilter/
ma na serwerze duże litery?