PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie możliwe tylko z jednego komputera - problem



durand6
07-05-2013, 15:29
Witam. Problem jest następujący. Poproszono mnie o nowe dane do zaplecza (Joomla 1.5) bo nie można sie dostać. Firma od pozycjonowania miała problem z tym. Osoby które wpisują artykuły również zaczęły mieć. Zdziwiony sprawdziłem... i zalogowałem się bez problemu. Wszystko ok. Za radą znajomej podjąłem próbę z innego kompa. I tam już napotkałem na problem. Wychodzi na to, że można sie tam dostać tylko z mojego komputera. Cuda?
Zaznaczam, że adres IP nie ma tutaj nic do rzeczy. Logowałem się spod laptopa z różnych sieci. I z tych samych się zalogować nie mogłem na innym kompie. Przeglądarka też nie ma znaczenia bo testowałem na czterech. Sugestie by wpisywać dane "z palca" też pomińmy.
Aha. Jeszcze jak to wygląda. Wpisuję dane, klikam zaloguj. Zostaje przeładowana startowa strona logowania bez żadnych komunikatów o błędach.

Pozdrawiam i będę wdzięczny za wszelką pomoc:)

tomaszek83
08-05-2013, 08:03
Czy Joomla jest aktualna? Jaki hosting?

durand6
08-05-2013, 21:19
Joomla 1,56 a hosting home.pl

tomaszek83
08-05-2013, 22:11
Joomla 1,56

Nie ma takiej. Albo 1.5.6 albo 1.5.26. Zdecyduj która? Jaki wpisujesz adres logowania? Czy po wpisaniu składni www.nazwastrony.pl/administrator/index.php także nie działa?

durand6
10-05-2013, 01:57
Sorki. oczywiście 1.5.26. I jest tak - strona logowania wg składni która jest podana. Wpisuje login i hasło. Klikam zaloguj i następuje przeładowanie strony z wyczyszczonymi formularzami logowania, bez komunikatu o błędzie lub niewłaściwych danych.