PDA

Zobacz pełną wersję : Opóźnione załapywanie zmian na Joomla 1.5.26



armez
07-05-2013, 19:25
Mam od ok. 2 lat stronkę na Joomla 1.5.26

Jakieś 3 czy 4 miesiące po jej stworzeniu pojawił mi się taki problem, że jak dodam artykuł, lub zmienię jakieś ustawienia, to załapuje mi dopiero po paru minutach na froncie.

Jak możecie się domyśleć, jest to bardzo uciążliwe, szczegolnie teraz, kiedy chciałem trochę rozruszać stronę i jest nią większe zainteresowanie.

Porównałem konfigurację z inną stroną na tej samej wersji i jest identycznie. Nie wiecie gdzie szukać problemu?

Adres strony: pieswdomu.pl

- - - Updated - - -

Chyba rozwiązałem problem. Na tej stronie z opóźnieniami miałem włączony plugin System - pamięć podręczna. Na tej stronie działającej był wyłączony, więc tu też wyłączyłem i jak na razie wszystko załapuje od razu.

seba.adm
08-05-2013, 00:41
Witam.

Za pomocą jednego kliknięcia, sprawę możesz załatwić przy pomocy tego dodatku: Cache Cleaner (http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/performance/cache/9495)
Jeżeli planujesz rozbudowę strony, sugeruję rozważyć opcję migracji Joomla! do wersji 2.5.x.

armez
08-05-2013, 20:16
Rozważam migrację, nawet nie wiem czy nie do Joomla 3, znalazłem bardzo fajny komponent do tego, który nie narusza istniejącej instalacji, ale kosztuje bodajże 100 zł i nie mogę sobie na razie na to pozwolić.