PDA

Zobacz pełną wersję : problem z dodawaniem zdjęć do galerii



elajana
08-05-2013, 18:16
Witam
Przejęłam administrację strony i mam nielada problem, nie umiem dodać zdjęć do istniejących galerii, a gorzej jeszcze ze zmianą już istniejącego zdjęcia na nowe.
z dodawaniem zdjęć w artykułach nie ma problemu. galerie wyświetlają się w niezidentyfikowany przeze mnie sposób. Wiem gdzie są zamieszczone zdjęcia które wyświetlają się potem w galeriach, mogę tam dodać jakieś nowe ale nie mam pojęcia jak sprawić by było ono widoczne potem w tejże galerii. Czyli co z tym zdjęciem wrzuconym na Yoomlę zrobić :(
Ktoś pomoże? bo ja zupełnie zielooooona jestem :( Jeśli mało precyzyjnie się wyrażam to proszę dopytać, bo jak pisałam zielona jestem i nie bardzo wiem jak to zobrazować.
chodzi o stronę: http://hamana.pl
Pozdrawiam
Edyta

zwiastun
08-05-2013, 19:55
Skoro "przejęłaś administracje witryny", to teraz pędź do księgarni po książkę Stefana Burge Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznik, bo to chyba najprostszy sposób wdrożenia się do pracy.
Inny, to zacząć np. od poradnika Szybki start na www.wiki.joomla.pl - stary co prawda, ale podstaw się nauczysz.
Na tym etapie trudno z Tobą prowadzić konwersację, skoro nie wiesz, co to za galeria, jakim rozszerzeniem jest obsługiwana.
Forum, nie jest miejscem, na którym rozwiązuje się problemy edukacyjne "zieloooonych", choćby nie wiem, jak uroczych.

Dobrym pomysłem byłoby też zwrócenie się o instruktaż do wykonawcy strony. Nawet jeśli nie było tego w umowie, to podstawowych objaśnień wykonawca powinien udzielić.