PDA

Zobacz pełną wersję : "Jedna kategoria artykułów - przegląd" sortowanie artykułów



shino512
08-05-2013, 19:19
Problem mam z posotrowaniem artykułów. Nie sotruje mi tego jak powinien. Nie wiem co robię źle. Może coś jeszcze powinnam zaznaczyć, a przeoczyłam.
Stworzyłam artykuły:
Porządkowanie 1 (data: 08-05-13, kategoeria: Joomla!)
Porządkowanie 2 (data: 08-05-13, kategoeria: Extensions )
Porządkowanie 3 (data: 08-05-13, kategoeria: Joomla!)

W Joomla były już artykuły
Professionals (data: 08-01-11, kategoeria: Joomla!)
Beginners (data:01-01-11 , kategoeria: Joomla!)

Struktura kategorii:
- Joomla!
-- Extensions

Opcje w konfiguracji globalnej i w menu:


Uporządkuj kategorie: Nie ustawiaj
Uporządkuj artykuły: Od najnowszych
Uporządkuj wg daty: Utworzono


Więc artykuły powinnam mieć uporządkowane następująco
Porządkowanie 3
Porządkowanie 2
Porządkowanie 1
Professionals
Beginners

A mam uporządkowane:
Porządkowanie 3
Porządkowanie 2
Professionals
Porządkowanie 1
Beginners

Nie wiem czeu art. Professionals wcina mi się tam gdzie nie trzeba :). Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. :)

zwiastun
08-05-2013, 19:26
Uporządkowanie tych artykułów zależy standardowo od daty ostatniej modyfikacji.

shino512
08-05-2013, 21:08
Ostatnio modyfikowałam art. Porządkowanie 1 i dalej mam Porządkowanie 3 na pierwszym miejscu. Jak mogę, żeby mi porządkowało wg. daty utworzenia? Aby Joomla! "nie widział" kategorii(jak mniema to od tego jest opcja"Uporządkuj kategorie: Nie ustawiaj")?

rocky5
28-05-2013, 21:37
Mam podobny problem jak koleżanka, zmieniam w ustawieniu menu (typ - przegląd artykułów w jednej kategorii) aby sortowało mi artykuły po dacie utworzenia - mimo wszystko robi się ten sam układ jak koleżance (najwcześniej utworzony artykuł jest przed ostatni). Próbowałem też posortować według kolejności, ale nic się nie zmienia. Joomla w wersji 2.5.11.

pozdrawiam - proszę o porady i pomoc.

lamcpp
09-06-2015, 21:10
Mimo upływu czasu również mam ten sam problem. Czy komuś udało się już go rozwiązać?