PDA

Zobacz pełną wersję : Zapisywanie artykułu trwa wieczność



QkiZ
10-05-2013, 10:44
Tworzę artykuł i próbuje go zapisać. Po kliknięciu przycisku Zapisz, bądź Zapisz i zamknij przeglądarka pokazuje wirujące kółeczko, że pracuje ale nic się nie dzieje. Można tak czekać w nieskończoność. Edycja artykułu w bazie przez phpmyadmin działa bez problemu. Udało mi się zapisać artykuł wprowadzając tylko tytuł, ale po wklejeniu tekstu z notatnika i przy próbie zapisu nic się nie dzieje. Nawet użycie przycisku Zamknij też nie skutkuje, przeglądarka cały czas czeka na odpowiedź serwera.
Sprawdzałem na różnych przeglądarkach, czyściłem cache przeglądarki i joomli i nic nie pomaga.

QkiZ
10-05-2013, 17:02
Ja pier... właśnie odkryłem czego mi się nie zapisywał. Bo wstawiłem przecinek w tekście :blink: Po jego usunięciu tekst artykułu się zapisał. Zaczynam stwierdzać, że generalnie Joomla od czasu 1.5 się totalnie zleszczyła.

shadow21
10-05-2013, 18:28
Mi to wyglada na brakujace jakies pliki z core Joomla lub konflikt js z mootols.

QkiZ
11-05-2013, 10:28
Brakować raczej niczego nie może, bo Joomla nie dawno stawiana była i aktualizowana. Problem dotyczy zarówno wersji 3.0.3, 3.0.4, 3.1.0 i 3.1.1. Te wersje sprawdzałem. Co do konfliktu z mootools to nie wiem jak miałbym sprawdzić czy taki występuję. Po usunięciu przecinka, tego jednego konkretnego przecinka wszystko wraca do normy. Wydaje mi się że konkretna sekwencja znaków powoduje brak odpowiedzi z serwera.

ekumi
11-05-2013, 12:46
Ja pier... właśnie odkryłem czego mi się nie zapisywał. Bo wstawiłem przecinek w tekście :blink: Po jego usunięciu tekst artykułu się zapisał. Zaczynam stwierdzać, że generalnie Joomla od czasu 1.5 się totalnie zleszczyła.
To może poszukaj problemu w ustawieniach serwera zamiast od razu zleszczać Joomla!

QkiZ
11-05-2013, 12:58
No właśnie to robię, ale miałem mniej problemów z 1.5. To raczej nie wina serwera, skoro w bazie mogę bez problemów edytować. Nie było akcji że były jakieś błędy po aktualizacji. W 3.0 po aktualizacji zawsze są jakieś błędy i trzeba je naprawiać.