PDA

Zobacz pełną wersję : Wstawienie kodu html i CSS na strone glowna.



qwertyqwer15
12-05-2013, 11:40
Witam,
Napisalem sobie taka *******ke, ktora mi podswietla grafiki itd. W efekcie koncowym mam dwa arkusze styli i plik .html. Wszystko pieknie dziala. Teraz powiedzcie mi jak i gdzie umiescic arkusze i kod, aby moje *******ki dzialaly na stronie glownej. Domyslam sie, ze kod html to moge sobie wstawic poprzez panel admina. Aczkolwiek nie wiem gdzie umiescic pliki css i jak je dopisac do sekcji <head> :/.

Bazyl
12-05-2013, 11:47
http://forum.joomla.pl/showthread.php?71300-Przyrostek-klas-CSS-i-wlasne-stylowanie-w-plikach-CSS

qwertyqwer15
12-05-2013, 12:05
Poprzez modul wlasny kod html, wstawilem kod html, a do pliku index.php w moim szablonie wstawilem:


<head><link rel="stylesheet" href="res.css" type="text/css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" href="podswietlanie.css" type="text/css" media="screen" />
<?php
$gantry->displayHead();
$gantry->addStyles(array('template.css','joomla.css','style .css','jf-object-carousel.css','jf-simple-slider.css','jf-nivo-slider.css','jf-tj-styles.css','jf-pirobox.css','jf-browser-fixes.css'));
$doc =& JFactory::getDocument();
/* $doc->addScript(JURI::base()."templates/".$this->template."/js/joomforest.js"); */
?>
<script src="<?php echo JURI::base().'templates/'.$this->template; ?>/js/jquery_1.5-jquery_ui.min.js" type="text/javascript"></script>
<script src="<?php echo JURI::base().'templates/'.$this->template; ?>/js/jquery-ui-1.8.18.custom.min.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">jQuery.noConflict();</script>
</head>





I oczywiscie nei dziala, co jest zle ??



edit:
Jest git, zla lokalizacja plikow CSS. Z gory dzieki.