PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana HTML Strony



grashnar
12-05-2013, 17:57
Chciałbym zmienić HTML w szablonie joomla, chciałbym wyrzucić ich treść i zmienić na swoją. Wiem że robiło się to w panelu administratora, przepatrzyłem wszystko bez skutecznie! Nie pamiętam czy do tego trzeba jakiś dodatek? jak tak to jaki?

ekumi
12-05-2013, 21:23
Html jest widziany przez Twoją przeglądarkę dopiero wtedy, gdy zostanie wygenerowany przez skrypty na serwerze i do niej przesłany. Jeżeli chcesz zmienić coś w strukturze, to zacznij od pliku index.php szablonu. Jeżeli jednak nie masz w tym zakresie doświadczenia, to najpierw powinieneś trochę o tym poczytać.

grashnar
13-05-2013, 09:05
Już Mam! :D Tylko zapominałem gdzie się tam wchodziło ^^ Dzięki za pomoc POZDRO600 :*

zwiastun
13-05-2013, 13:23
@grashnar: skoro już zacząłeś wątek, a potem znalazłeś to czego szukałeś, to wypada podać rozwiązanie, zwłaszcza, że odpowiadający Ci nie do końca zrozumiał Twój problem.
Kod HTML szablonu (tak to było określane w Joomla 1.0 i Joomla 1.5), czyli kod głównego pliku szablonu - index.php - można poddać edycji po wybraniu z menu zaplecza pozycji: Rozszerzenia / Szablony, a następnie karty Szablony i wybraniu z listy konkretnego szablonu.