PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna lista (kod SQL?) pod strona www...



ncl
30-01-2007, 17:56
Witam wszystkich,

Mam dwa problemy z jedna z moich stron.

1) Pod strona www (ponizej stopki) - zarowno na stronie glownej jak i w panelu admina - pojawila sie dziwna lista z jakims kodem.
Cz ma ktos jakies sugestie apropo tego?
Ponizej czesc kodu i dwa zdjecia ze strony glownej i panelu admina:

...2
SELECT template
FROM mid_templates_menu
WHERE client_id = 1
AND menuid = 0
3
DELETE FROM mid_session
WHERE time < '1170172904'
AND guest = 1
AND gid = 0
AND userid <> 0
4
UPDATE mid_session
SET time = '1170174704'
WHERE session_id = '5a5f9092a3d98efb67cd0321e8852627'
.....

2) Druga sprawa - nie dzila mi poprawnie java script na tej stronie - zaarowno pod Windowsem jak i Linuxem (na roznych templatkach).
Gdy np. chce wstawic obrazek, otwiera sie okienko - ale jest puste w srodku.


Dzieki za odpowiedzi

Rybik
30-01-2007, 18:14
w konfiguracji wylaczyc tryb debuggowania strony (tryb diagnostyczny), zainstalowac najnowasza wersje javy, ustawic serwer zgodnie z wymaganiami Joomla

ncl
31-01-2007, 18:34
w konfiguracji wylaczyc tryb debuggowania strony (tryb diagnostyczny), zainstalowac najnowasza wersje javy, ustawic serwer zgodnie z wymaganiami Joomla

Dzieki, wylaczenie debugowania pomoglo w pierwszym punkcie.
Jezeli chodzi o java script - to sytuacja jest o tyle dziwna, ze na tym samym serwerze mam jeszcze 6 innych dzialajacych stron, i na tych pozostalych wszystko jest OK - tylko z ta jedna strona mam problem. Updetowalem Joomle do najnowszej wersji - to samo. Moze to tez problem gdzies w ustawieniach?

ncl
01-02-2007, 17:04
Znalazlem juz odpowiedz.
Logowalem sie do panelu admina przez nazwe domeny bez www na poczatku, a poniewaz podczas instalacji wpisalem nazwe domeny z www wiec z tego wynikl problem.