PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd tabel czy coś innego :(



bigus
30-01-2007, 17:59
Problemy z indeksami tabeli `FUNNER__categories` Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów Problemy z indeksami tabeli `FUNNER__core_acl_aro_groups` Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów Problemy z indeksami tabeli `FUNNER__core_acl_aro_sections` Dla kolumny `UNIQUE` zostało utworzonych wiele indeksów Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów

Wyskakuje mi coś takiego, przeniosłem się na dedyka i jest coraz gorzej, strasznie go obciąża.Może to być tym spowodowane??

stone
30-01-2007, 22:53
Tak, a co modyfikowałeś?

bigus
31-01-2007, 15:16
O to chodzi że nic :( świeża instalka ma takie same błędy, sprawdzałem na kilku serwerach.

Może jest gdzieś instalka która nie ma takich błędów.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web0/html/NEW/components/com_sef/sef.php:226) in /var/www/web0/html/NEW/index.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web0/html/NEW/components/com_sef/sef.php:226) in /var/www/web0/html/NEW/index.php on line 251

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web0/html/NEW/components/com_sef/sef.php:226) in /var/www/web0/html/NEW/index.php on line 252

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web0/html/NEW/components/com_sef/sef.php:226) in /var/www/web0/html/NEW/index.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web0/html/NEW/components/com_sef/sef.php:226) in /var/www/web0/html/NEW/index.php on line 254

Mam też coś takiego.Jeśli chodzi o white space to patrzyłem.
Mam serwer dedykowany i przy 180 ludziach mam load average: 45.53, 27.71, 16.54
czasami jest niższe, wiem że to bardzo dużo zapytań do bazy mam średnio 25 podczas jednego wywołania strony.
Można to jakoś zoptymalizować
i jeszcze dodam .
właśnie patrzyłem i na serwie ma bardzo dużo
tcp6 0 0 strona.pl:www cuf82.internetdsl.:3422 TIME_WAIT

Bardzo dużo:( może to mulić i skąd to się bierze

stone
31-01-2007, 23:45
A skąd masz instalacyjną wersje?

bigus
01-02-2007, 12:13
jedna instalka była z joomlapl.com a druga z joomla.pl

stone
02-02-2007, 14:02
Hmm dziwna sprawa bo się odwołuje do komponentu SEF. Jak mówisz że tak jest od początku to bym szukał problemów po stronie serwera, jednak wiele osób używa a nie spotkałem się jeszcze z takim błędem. Zainstaluj jeszcze paczkę oryginlaną z joomla.org i o zobacz jak będzie dzałać