PDA

Zobacz pełną wersję : JoomFish a info-ciacho - wyłączenie informacji na wybranej wersji językowej



W&L
13-05-2013, 10:07
Witam,

posiadam stronę z wykorzystaniem JoomFishu, aktualnie posiadam 6 wersji językowych i chciałbym np. na stronie rosyjskiej wyłączyć informację o ciasteczkach. Proszę o odpowiedź czy plugin da się wyłączyć dla wybranej wersji językowej? Jeżeli tak to jak?
jak ustawić aby dla każdej wersji językowej był inny tekst znalazłem w temacie http://forum.joomla.pl/showthread.php?71156-Info-Ciacho-wiele-j%C4%99zyk%C3%B3w ale nie znalazłem informacji na forum jak wyłączyć info-ciacho dla wybranej wersji językowej

Dziękuję z góry za odpowiedź

W&L

ekumi
13-05-2013, 10:45
Ten dodatek włączy się w każdej wersji językowej a jego treść możesz modyfikować dodając pliki językowe (w katalogi administrator)

zwiastun
13-05-2013, 13:45
Możliwości wyłączenia dodatku nie ma. To jest prosty dodatek, a nie kombajn.
Oczekiwania, jakie co rusz pojawiają się w wątkach o info_ciacho są coraz bardziej zdumiewające. Proszę mnie źle nie zrozumieć, każdą sensowną propozycję poprawek można rozważyć, ale przedstawionym odbiorcom dodatku, a podstawowym podczas jego projektowania założeniem była PROSTOTA i łatwość obsługi. Jeśli ktoś potrzebuje kombajnu, który oferuje więcej funkcji, niż info_ciacho, to może poszukać w otłchłani Internetu innych ofert, bo takie istnieją. Kilka można znaleźć na JED. Info_ciacho z zasady: nie tańczy, nie śpiewa, nie obsługuje wielojęzyczności, nie korzysta z z Joomlowego systemu kontroli dostępu, itd. :)

W&L
13-05-2013, 13:54
Wielojęzyczność działa gdy ustawi się pliki językowe, opisane w artykule z postu nr1. Reszta rozumiem, że to podstawowa wersja pluginu. Nie wiedziałem, więc zapytałem. Dziękuję za info. Temat do zamknięcia

zwiastun
13-05-2013, 14:59
Standardowo dodatek wielojęzyczności nie obsługuje, bo wymagana jest drobna wprawdzie, ale jednak, ingerencja w kod, dlatego tak napisałem.
Czemu zapytałeś, rozumiem. Moją intencja było przerwanie szerokiego strumienia tego typu pytań - poza forum mam w ciągu tygodnia co najmniej 10-15 emaili z takimi pytaniami.

W&L
13-05-2013, 15:20
Rozumiem że to dodatek podstawowy i nie mam co oczekiwać tańczących efektów - o to mi chodziło :)

Jola
13-05-2013, 15:53
Witam,
w pliku info_ciacho.php funkcja onAfterRender() jest:

$lang = JFactory::getLanguage();Pod spodem dopisz:

$langTag = $lang->getTag();
if($langTag == 'ru-RU') return;I już :)

zwiastun
13-05-2013, 15:56
@Jola jak zwykle niezawodna :)

W&L
13-05-2013, 18:32
merci Madame :)