PDA

Zobacz pełną wersję : Modul reklamowy na jomla



wujaszke
13-05-2013, 18:03
Witam was to moj pierwszy post i zapewne w złym temacie napisałem :PMam male pytanko odnośnie strony i Jomla bo chciałbym umieścić naswojej stronie www.fta-club.com reklamy w takim samym miejscu i takżeby wyglądały tak samo ja na tej stronie www.footballacademy.pl-chodzi mi o szary pasek na dolnej części strony z ikonkami reklam agdy najedziesz się podświetla a jak klikniesz to otwiera sie ich stronainternetowa. Moje pytani jest takie jak mam się za to zabrać i czy jesttaka możliwość? i jaki to moduł był by . pozdr i z góry przepraszam zamoja pisownie i gramatykę .

zwiastun
13-05-2013, 18:26
Jest możliwe. Do czegoś takiego wystarczy zwykły moduł typu Własny HTML

wujaszke
14-05-2013, 13:28
NO to Fajnie ale powiem Ci ze ja dopiero Raczkuje wiesz moze jak to zrobic czy jest jakas instrukcja na google itp. ?

ugly kid joe
14-05-2013, 13:38
mylisz centrum wsparcia j! z centrum kształcenia [ być może nawet ustawicznego ]. najpierw pytaj google'a.

wini74
14-05-2013, 14:20
1. wstwiasz nowy moduł (Własny HTML) i podpinasz go w miejsce gdzie chcesz.
2. tworzysz po dwie ikony (kolr i odcień szarości)
3. używając edytora JCE dodajesz ikonę a na podmianę drugą i dodajesz link do przekierowania

i tyle

powis
16-05-2013, 23:14
Naciepielone, nachodzi jedno na drugie ale nawet fajna ta stopka. Chyba pomyślę o czym takim u siebie, oczywiście znacznie okrojone.
Co do twojej strony wujaszke to strasznie długo ładuje się grafika w tle (trawa z petem po lewej) Trochę za dużo waży to zdjęcie.

wujaszke
17-05-2013, 10:03
Witam no wiecie co raczej oddam to komus do zrobienia bo kurde ja raczej nie dam rady a co zdjecia masz racje troszke za duzo wazy , cos z ty zrobie jak dam rade oczywisc, no i wiadomo tam jeszce sa male problemy bo strony w google mi nie wyszukuje a jak znajdzie to tytul jest POLSKA. i google robot ma problem to odszukac. pozdr

powis
17-05-2013, 15:53
co do tła to najprościej możesz zrobić gradient na przezroczystość i ustawić tło na kolor najbliższy zdjęciu. Najłatwiejsze rozwiązanie, niestety musisz znać podstawy CSS i np Gimp.

wujaszke
22-05-2013, 15:17
Witam was wszystkich i powiem wam ze walczylem wczoraj do 3 nad ranem z tymi godami html do stworzenia modulu o ktorym mowa i ja sie poddaje , mam pytanie jest ktos tutaj taki mily i by mi ogarna ten modul reklamowy pozdr .

wini74
22-05-2013, 16:26
napisz dokładnie z czym masz problem, jeżeli chodzi o te reklamy to mogę Ci pomóc