PDA

Zobacz pełną wersję : Błedy SQl'a Pomocy!



kstojek
14-05-2013, 14:20
Witam, jakiś czas temu stworzyłem witrynę opartą o Joomla.
Wisiała sobie ona spokojnie, nawet nie jestem pewien czy ktoś dodawał tam jakieś artykuły.

Dziś odwiedzam stronę a tam błąd sql, który można zobaczyć tu: www.ngo-krynica.pl
Kolejny błąd przy próbie zalogowania się "Błąd: 500 - SQL=SHOW FULL COLUMNS FROM `q045g_users`"

Raczej nikt przy stronie nic nie majstrował. Szukam pomocy jak to rozwiązać i czym to może być spowodowane.

pawelSafiStudio
15-05-2013, 08:01
Sprawdzałeś może czy nie masz uszkodzonych tabel bazy ? Możesz to sprawdzić w phpmyadmin.

kstojek
15-05-2013, 09:24
No to mamy nowość na dzisiejszy dzień.
"Error displaying the error page: Application Instantiation Error"
Z tego co wyczytałem to jest to błąd związany z połączeniem do bazy danych. Sprawdziłem configuration.php wszystko było ok.
No to następnym logicznym krokiem było dostać się do bazy danych przez phpMyAdmin i tu też niepowodzenie. No to panika.
Jeszcze sprawdziłem kilka stron które są na mojej uczelni hostingowane i w tym przypadku - wordpress , "Błąd łączenia się z bazą danych".
Zapewne dział IT coś kombinuje.
Jak wszytko się wyjaśni i wróci do normy to będę informował czy ten pierwszy błąd dalej się pojawia.

kstojek
15-05-2013, 19:29
Problem ostatecznie rozwiązany.
Dział IT wykonywał prace konserwacyjne i przez 2 dni były problemy z badami danych.

Temat uważam za zamknięty i dzięki wielkie za zainteresowanie.