PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wysyłaniem e-mail joomla 2.5



igorczarnowo
16-05-2013, 21:49
Witam
Mam problem z wysyłaniem emiali na stronie. Przy próbie wysłania emaila z formularza czy to jomla czy z jakiegoś komponentu emaile nie dochodzą a na mojego emial przychodzi takie info
Uwaga!Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość adresowana do użytkownika igor.czarnowo@wp.pl nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.

W razie dalszych wątpliwości możesz zgłosić się o pomoc do administratora Poczty WP (http://poczta.wp.pl/info-pomoc-awaria.html?login=igor.czarnowo&email=igor.czarnowo@wp.pl&rodzajZgloszenia=Niedostarczony%20e-mail&tresc=Tutaj%20wklej%20komunikat%20niedostarczenia% 20wiadomo%b6ci&bounce=unknown&uid=8361)


Próbowałem różnych ustaień PHP Meil sendmeil i SMTP i na wszystkich to samo. Czy trzeba skonfiguraować jaokś cmsa z serwerem aby to działało pozdrawiam

igorczarnowo
18-05-2013, 18:39
witam ponawiając temat . Wyczytałem na forach że do poprawnej konfiguracji poczty jest konieczna konfiguracja serwera jest sobota dostawcy mojego serwera niestety już śpią ale chciałbym dopytać czy do poprawnego wysyłania emiali z formularzy na joomla 2.5 trzeba konfiguraować pocztę na serwerze. Czy konieczne jest podanie adresu emial w ustawieniach joomla tego skonfigurowanego na serwerze czy moz ebyć np z wp.pl. Proszę o podpowiedzi

komodore
18-05-2013, 23:13
Wystarczy wpisać poprawne dane konta przez które chcesz wysyłać. Wiele serwerów wymaga włączonego uwierzytelniania.