PDA

Zobacz pełną wersję : Strona główna nie działa [factory.php on line 208 i exception.php on line 117]



nowm
18-05-2013, 18:04
Witam, na stronie głównej mojego projektu pojawił się następujący błąd:


Fatal error: Class 'JCache' not found in /home/a7419659/public_html/libraries/joomla/factory.php on line 208oraz (po stosowaniu się do rad z innych zagranicznych for m.in. zwiększania limitów pamięci, wyłączaniu cache'a i wgrywaniu nowych plików, które w oryginalnej paczce są a w mojej na serwerze nie ma[cache.php i storage.php] do folderu libaries/joomla/cache):


Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 76 bytes) in /home/a7419659/public_html/libraries/joomla/error/exception.php on line 117

Używam wersji Joomla 1.5.16. Wszystko zaczęło się od utworzenia nowego artykułu z kilkunastoma zdjęciami. Standardowo zanaczyłem, żeby pokazywało go na stronie głównej. Po tej operacji strona główna padła. Nic innego nie robiłem. Panel admina chodzi prawidłowo. Feralny artykuł nawet usunąłem i dalej nic. Kolejne dodawanie artykułów także zostaje zwieńczone błędem factory, aczkolwiek są one widoczne na liście nowo dodanych artykułów w panelu admina.

komodore
18-05-2013, 22:59
Najnowsza wersja Joomla to 1.5.26 powinieneś zaktualizować (mi pomogło).